ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - כוכבת ישראלית ביקרה באומן והחליטה: "מתחילה לשמור שבת"
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
כוכבת ישראלית ביקרה באומן והחליטה: "מתחילה לשמור שבת"
ציון רבי נחמן מברסלב (צילום ארכיון)

"עברתי שם מסע רוחני גדול. התפללנו על זוגיות, בריאות ופרנסה וכחלק מזה לקחתי על עצמי לשמור שבת", סיפרה אביבית בר זוהר לאחר ביקורה באומן

י"ז תמוז תשע"ד, 15/07/2014


בשבוע שעבר סיפרנו לכם כי אחת מהמפורסמות הישראליות בשם אביבית בר זוהר החליטה לטוס לראשונה לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן בתקווה לזכות בזיווג הגון בזכות התפילות במקום.

אתמול (שני) שבה בר זוהר לישראל לאחר הביקור באומן ובקברי צדיקים נוספים באוקראינה, ביניהם קברו של רבי נתן מברסלב, וסיפרה כי זו הייתה החוויה הכי אינטנסיבית ומספקת שהייתה לה בחיים. היא התפללה, שמעה הרצאות ושיעורים, רקדה ושמחה, ערכה הפרשת חלה, ובעיקר התפללה למציאת זיווג לה ולאחיותיה.

למרות שגדלה בבית דתי ולמדה עד גיל 18 באולפנה, בר זוהר אינה נחשבת לשומרת מצוות ויש שיאמרו כי היא רחוקה מדת כמעט לחלוטין, אך לאחר הביקור באומן שאותו ערכה יחד עם קבוצה של כ-30 נשים נוספות, החליטה במפתיע להתחיל בשמירת שבת.

"עברתי שם מסע רוחני גדול. התפללנו על זוגיות, בריאות ופרנסה וכחלק מזה לקחתי על עצמי לשמור שבת", היא סיפרה. חברה שהצטרפה אליה לנסיעה פרסמה ברשת תמונה משותפת עם בר זוהר וכתבה: "חזרנו מאווווומן באורות ועוד איזה אורות ... חוויה עוצמתית ומרגשת ביותר!!".

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:

התופעה שהולכת
וגוברת: 'סלבס' באומן

יומן מסע
במגפיים אוקראיניות

הדרך של הרב
רונן חזיזה לברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup