ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - כך הפכתי לאישה מאושרת
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
כך הפכתי לאישה מאושרת

אושרת מאשקלון משתפת אתכם בנס האישי שגרם לה להפוך לאישה מאושרת בזכות מקווה הישועות ביבנאל. מסמך מרגש

ט"ו באייר תשע"ו, 23/05/2016 | 17:09 | אושרת מאשקלוןמקווה הישועות ביבנאל (עיבוד: ברסלב סיטי)

שמי אושרת ואני מאשקלון. רציתי לספר לכם שהפכתי לאישה מאושרת. אושרת המאושרת!

בעלי ואני נשואים כשלוש שנים. במשך תקופה זו ניסינו סגולות וברכות של רבנים כדי להיפקד בזרע של קיימא. מדי חודש ציפינו וייחלנו, אולי החודש נתבשר בבשורות טובות? אך שוב ושוב התאכזבנו.

בשנים האחרונות זכה בעלי להתקרב לצדיק מיבנאל ובעקבות כך נסעתי להתפלל על קברו של רבי נחמן מברסלב באומן וביקשתי להיוושע בילדים. תוך כדי שאני בוכה על הציון הקדוש פנתה אליי אחת הנשים וסיפרה לי על סגולה מיוחדת הקיימת ביבנאל לזרע של קיימא: "יש שם מקווה שהמוהרא"ש הבטיח שמי שתטבול בו תיפקד בילדים, רק שתהיה לה אמונת חכמים חזקה", כך אמרה לי. התרגשתי לשמוע את הדברים אך כשחזרתי לארץ נכנסתי לשגרה היומיומית ושכחתי מדבריה.

עברו עוד מספר חודשים של ציפיות ואכזבות ולצערנו לא נפקדנו. בינתיים, מוהרא"ש הקדוש הסתלק לשמי מרומים, וצערנו האישי התעצם. מעתה לא יהיה מי שיעודד אותנו ויפיח בנו תקווה להתמודד עם הקשיים והאכזבות הקשות.

באחד הימים בעלי הציע לי שנלך למקווה מלכה ביבנאל. "הרי הצדיק הבטיח ישועה", אמר לי באמונה תמימה. נזכרתי בדבריה של האישה מאומן והבנתי שיש כאן מסר משמים. התארגנו ליום המיוחל ועשינו את דרכנו מאשקלון ליבנאל, למקווה של הצדיק.

בהיותי במקום חשתי התעלות רוחנית של ממש. הפאר וההדר, האביזרים המעוצבים בידי אומן לצד האדיבות ומאור הפנים של הבלניות, הופכים את החוויה למשהו עילאי וקדוש שקשה לתאר. התרגשותי הייתה רבה, הנה אני ניצבת במקום שנבנה במסירות נפש, מקום שהוא המפלט שלי לזכות בילדים משלי.


מקווה מלכה ביבנאל (צילום: ברסלב סיטי)

לאחר הטבילה אמרה לי הבלנית: "את יכולה להישאר כאן לבדך ולהתבודד לפני ה' יתברך, תבקשי את אשר על לבך..."

התחלתי לבכות ולדבר עם ה'. לשפוך את לבי מהמקום הכי פשוט הכי טהור והכי תמים בלב, וכך אמרתי: "בבקשה ה', עשיתי השתדלות גדולה... באתי מאשקלון עד יבנאל... רק כדי שאזכה לטבול במקווה הזה, במקווה מלכה, של הצדיק מיבנאל. הגעתי לכאן כדי שתפקוד אותי בזרע של קיימא, כמו שהצדיק הבטיח, ואני מאמינה להבטחה שלו... אנא ה' זכני בילד משלי. אני מבטיחה שכאשר אזכה, אעשה הכול כדי לפרסם את הנס ברבים". סיימתי את תפילתי האישית וניגבתי את דמעותיי.

חודשיים בלבד חלפו וברוך ה', בשעה טובה ומוצלחת נפקדתי בהריון. ילדתי בן בריא ושלם ושמו בישראל נחמן מאיר...

כעת אני משתדלת לעמוד בהבטחתי ולפרסם את הסיפור על מנת שנשים נוספות יבואו לטבול במקווה מלכה ויזכו לישועות. בנתיים הספקתי לשכנע כמה חברות, הן הלכו לטבול וכבר זכו להיפקד. אפרסם את הישועה שלהן בקרוב - אחרי שהלידה תעבור בשלום בעזרת ה'.

החותמת בהתרגשות - אושרת המאושרת, אימא של נחמן מאיר המתוק מאשקלון. אנא עזרו לי לעמוד בהבטחתי ושתפו את הנס הגדול!

מס' הטלפון של 'מקווה מלכה': 077-4243070

» כל הפרטים על מקווה מלכה ביבנאל

» סיפורי ניסים נוספים


עוד בנושא זה:תאומות נישאו לתאומים
וילדו בהפרש של 20 דקות

הדרך לישועה: מסע מופלא אל
ציונו הקדוש של מוהרא"ש ביבנאל

16 שנים קשות הסתיימו
בנסיעה אחת ליבנאל


1 תגובות

    • 1.
    • מאת: טוהר כהן
      אני חיבת לציין שהדברים אמת לאמיתה
      גם לי היה ממש נס בזכות הטבילה במקוה מלכה זכיתי להפקד אחרי 7 שנים והיה לי נס מכופל היתי אמורה לבצא ניתוח להסרת הפולים שהרופאים טענו שזה מונע ממנו להיקלט שבועים לפני הניתוח מתקשרת אלי האחות ומבשרת לי שאני בהריון
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup