ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - אלפים השתתפו בכנס החיזוק בעיר בת ים
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
אלפים השתתפו בכנס החיזוק בעיר בת ים
הצדיק מברך את הקהל הקדוש

הצדיק ערך כנס חיזוק והתעוררות גדול בעיר בת ים, אלפים השתתפו ויצאו מחוזקים ונרגשים • בדרשה מיוחדת שנמשכה כשעה וחצי חיזק את כל השומעים • בסיום הדרשה הרעיף ברכות על כל הקהל ופצח בריקודים שנמשכו דקות ארוכות

ז' שבט תשע"ב, 31/01/2012


אלפים מכל שכבות הציבור השתתפו בכנס החיזוק האדיר שערך כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, בבית הכנסת "מרום ישראל" בעיר בת ים. חוזרים בתשובה, מתחזקים, חובשי כיפות סרוגות וחסידי באבוב ישבו זה לצד זה והאזינו לדברי הקודש והחיזוק של הצדיק. גם עזרת הנשים הייתה מלאה מפה לפה.

כאשר נכנס הצדיק להיכל בית הכנסת בבת ים קיבלו הקהל את פני קודשו בשירת "הנה הצדיק בא", ובהתרגשות גדולה. כידוע, זה כבר ארבע וחצי שנים מאז ביקורו האחרון של הצדיק בבת ים.

במהלך הדרשה הנפלאה שנמשכה כשעה וחצי, דיבר הצדיק מעניינים רבים ובפרט מעניין החיזוק, שכל אחד ואחד צריך להתחזק בכל יום, ובגלל ריבוי הצרות שעוברות על כל אחד, הוא מתייאש ונופל בדעתו, ואינו מאמין שאי פעם יצא מצרותיו, אבל אנו רואים בפרשת השבוע שעם ישראל גם כן לא האמין שיצא פעם ממצריים, כי היה שם צרות גדולות, אבל ה' יתברך ברחמיו שלח לנו את המנהיג האמיתי, שהוא משה רבנו, ומשה חיזק את עם ישראל באמונה בה' יתברך, והחדיר בהם תקווה וחיזוק, שימח אותם, ולבסוף הוציא אותם ממצריים בשליחותו של הקדוש ברוך הוא.

כך כל אחד ואחד מאיתנו, צריך לדעת ולהאמין, שהוא יכול לצאת מכל צרותיו וחובותיו, אם יאמין בה' יתברך ובצדיקים, שהם מגלים לנו את הדרך לצאת ממצריים - מהמיצרים הפרטיים שלנו, ואנחנו צריכים להתחזק בעניין התפילה, ולדבר עם ה' יתברך בשפת האם שלנו בכל יום ויום וכל מה שאנו צריכים לבקש ממנו בפשיטות ובתמימות, וכל תפילה נשמעת ונתקבלת למעלה.

הצדיק עודד את כל הרווקים והרווקות שהיו במעמד, והסביר להם, שאם יהיה להם דעת ושכל, יזכו להתחתן בקרוב.

בין היתר דיבר הצדיק כהרגלו בקודש מעניין שלום בית, שזה עיקר ויסוד אצל רביז"ל, ובלי שלום בית האדם מבולבל מאוד, וכמה רביז"ל הקפיד שהאדם יכבד ויעריך את אשתו ובין בני הזוג תשרה אהבה ושמחה.

בסיום הדרשה הנפלאה פצח הצדיק בריקוד שמחה ביחד עם כל הקהל, הריקוד נמשך דקות ארוכות ולאחר מכן ברך את כל הקהל הקדוש בברכות רבות, וביקש מהם לצאת מהכנס עם קבלות טובות, להתחיל להיות בשמחה ולהתחיל לדבר עם הקדוש ברוך הוא ולבקש ממנו כל מה שצריכים.

המשתתפים יצאו מהכנס הנפלא שמחים ומעודדים, ובהתפעלות גדולה מדברי החיזוק שדיבר הצדיק. אשרייך העיר בת-ים שזכית שמוהרא"ש שליט"א הגיע אליך!

הדרשה המלאה
תושבי בת ים זורמים אל כנס החיזוק
קונים ספרי קודש של חסידות ברסלב
הרב בנימין מנו שליט"א, מרבני "היכל הקודש" חסידי ברסלב בעיר בת ים, נואם בתחילת המעמד
חלק מהקהל בעת דברי הפתיחה של הרב מנו שליט"א
כ"ק מוהרא"ש שליט"א בדבקות במעמד 
הצדיק נושא דברי חיזוק המעוררים את הלב לעבודת השם אמיתית
  
הצדיק מברך את הקהל הקדוש
ריקוד של שמחה בסיום המעמד המחזק

עוד בנושא זה:

לאחר שנים:
הצדיק מגיע שוב לעיר בת ים!
קבלת פני הצדיק ביבנאל
ט"ו בשבט תשס"ו
רבנים עם הצדיק

7 תגובות

  • 1.
  • מאת: ניתאי ברון.בת ימי..
   היה חבל על הזמן! היה מעמד אדיר שרים,ריקודים וכמובן הרבה היתחזקות.
   שהקב"ה ישמור לנו על הצדיק הזה בבריאות, הצלחה, אושר ועושר אמןןןן!!..........
   (יפה שהכנסתם כזה מהר. עלו והצליחו!) ניתאי.
  • 3.
  • מדהיםםםםםםםם!
   מאת: אוהד
  • 6.
  • אשריכם שהעלתם את התמונות מהר.
   מאת: מושיקו פרץ
  • 8.
  • מאת: פאר
   אששששששרינו שיש לנו רבי כזה!!
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup