ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - כפית התחזקות ממוהרא"ש - ביבנאל מתכוננים לגאולה!
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
כפית התחזקות ממוהרא"ש - ביבנאל מתכוננים לגאולה!

מה כל כך מיוחד בעיירת ברסלב בגליל? מוהרא"ש הקדוש מגלה כמה רמזים ומבקש מהציבור להתכונן לגאולה שתחל דווקא משם


מנויי אתרוג ורימון? תוכלו לצפות בסרטון כאן

באנו פה ביבנאל, ברוך השם. פה מ"ארעא דגליל" יתגלה משיח צדקינו. מפה תהיה הגאולה. פה ביבנאל יש לנו השלוש בחינות שרבינו אומר בליקוטי מוהר"ן חלק א' סימן י' - יש הר, יש בית, ויש שדה. יש הר, שדה, בית.

אנחנו יש לנו בית, סביב שדה, ואח"כ יש לנו הר. אומר רבינו שזו השלימות, לעשות מהר שדה ומשדה בית. מה זאת אומרת? הדור של הנביאים תמיד היו בהרים. הדור של התנאים והאמוראים היו בשדות. הגילוי האחרון הוא, בבית! אני יכול לשבת בבית, עם אשתי, עם הילדים שלי - ולחיות חיים טובים! איך? גם בבית אני מוצא את הקדוש ברוך הוא.

הקמנו פה קהילה קדושה ביבנאל והקהילה רק תגדל ותגדל. אתמול היה אצלי אחד מהתושבים הותיקים-הותיקים שהסבא-רבא שלו הוא אחד מהמייסדים. אני אומר לכם, הם אנשים טובים! מילאו להם את הראש כאילו יש לנו קרניים... תפסתי אותו לשיחה. היה צריך להיות 15 דקות ונמשך שעה וחצי... הוא יצא המום, הוא לא ידע. תחיה ותן לחיות, ככה ברוך השם גדלנו. לא נגענו בזבוב פה, וככה נמשיך!

ולכן אנחנו צריכים להתאחד יותר ויותר, בפרט עכשיו שאנחנו מוכנים בכל יום, בכל שעה, בכל רגע, להיגאל! אז העיקר רק להתחזק ביחד, יש עוד הרבה-הרבה מה לעשות פה ברוך השם. לבנות, אנחנו ברוך השם למעלה מ-1000 ילדים, זה כבר קטן לנו.

» לעוד כפית של התחזקות

1 תגובות

    • 2.
    • מאת: רפאל
      אין על מוהרא"ש הקדוש,מלאך ה' צבאות.
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup