ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - כפית התחזקות ממוהרא"ש: "תרופת פלא" לבעיות החיים
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
כפית התחזקות ממוהרא"ש: "תרופת פלא" לבעיות החיים

מוהרא"ש מדבר על החיים הלא פשוטים ומגלה כיצד אפשר להצליח לעבור אותם בשלום למרות הניסיונות הקשים והמריםרבינו גילה לנו שאת העולם הזה אי אפשר לעבור בשום פנים ואופן - רק על ידי התחזקות! אדם צריך להתחזק בכל מיני אופנים שבעולם. החיים מלאים ניסיונות קשים ומרים, על כל אחד עובר משבר אחר בחיים. אין אדם בזה העולם שלא עבר עליו משבר, אין דבר כזה!

מה העצה? להתחזק! רבינו גילה לנו איך הוא זכה למה שזכה - על ידי שהתחזק. כל יהודי יש לו כוחות עצומים, אבל מה? הוא לא יודע מהכוחות שלו.

הרגע שיהודי יודע שיש לו כוחות והוא יכול להוציא מהכוח אל הפועל - הוא יצליח!

אבל עובר משברים בחיים, מפילים את האדם, שוברים את האדם... אם הוא "עושה את עצמו שמח", ומתחזק, לבסוף הוא יעבור ויגיע אל מה שהוא צריך. וזה היה הלימוד של רבינו, שפיענח ופיתח את זה רבי נתן - לחזק את כל יהודי ויהודי!

וזה צריך להיות העבודה שלנו, לחזק ולשמח ולעודד את כל יהודי. אם נחזק ונשמח את אחרים, גם אנחנו נהיה מחוזקים ושמחים.

» לעוד כפית של התחזקות

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup