ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - כשהרופאים אמרו שאפסו הסיכויים להביא ילדים לעולם
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
כשהרופאים אמרו שאפסו הסיכויים להביא ילדים לעולם
אין יאוש בעולם כלל

בבדיקה רפואית הודיעו לאשה שאין לה אפשרות ללדת, היא נפלה לדיכאון והגיעה למסקנה שאין לה עוד סיבה לחיות, אך לבורא עולם היו תוכניות אחרות • איך הכל הסתדר? איילת מספרת

ח' כסליו תשע"ד, 11/11/2013


בעלי זוכה להפיץ את הספרים הנפלאים של רבינו הקדוש ותלמידיו מזה מספר שנים. פעם אחת בזמן ההפצה הגיעה לצומת שבה הוא הפיץ אישה בוכה וממררת על נפשה, היא ביקשה מבעלי שיברך אותה כיוון שהיא מאוד רוצה ילדים וכרגע היא יצאה מבדיקה והרופאים אמרו לה שאין לה סיכוי יותר להביא ילדים לעולם ולכן היא שבורה ורצוצה ופשוט אין לה חשק לחיות בכלל.

בעלי ניחם אותה ודיבר על ליבה שלא תאמין לרופאים כי אם ל"רופא כל בשר" - הקדוש ברוך הוא, שהוא היחיד שיכול להחליט מה באמת יהיה איתה. הוא דיבר איתה עוד ועוד וגם סיפר לה שיש צדיק קדוש ביבנאל שכתב בספרו 'אשר בנחל' שמי שילך לציון של רבי מאיר בעל הנס ויקרא את כל התהילים, ואחר כל פרק יגיד 'אלהא דמאיר ענני', ויבקש בקשתו - יזכה לראות נס בתוך נס.

לאחר חודשיים שוב נפגשו האישה ובעלי במהלך ההפצה, ובעלי שאל האם היא עשתה מה שדיברו ביניהם והיא ענתה שלא, בגלל שהיא מיואשת לגמרי ויודעת שאין לה תקווה כיוון שעשתה כבר הרבה טיפולים שעלו בתוהו. ושוב בעלי חיזק אותה והכניס בה אמונה חזקה שהכל תלוי בו יתברך ואל לה להתייאש כלל וכלל.

ובאמת לאחר חצי שנה שוב הגיעה האישה לצומת הקבועה וסיפרה בבכי מעורב בשמחה וצער שברוך ה' סוף סוף היא בהריון אבל הרופאים משכנעים אותה לעשות הפלה כיוון שיש חיידק לעובר שמסכן את חיי שניהם, והיא אובדת עצות.

בעלי מיד סיפר לה את הבטחת הצדיק על הקמיע הקדוש שלו שמי שישא אותו עליו יזכה לישועות גדולות, הוא נתן לה קמיע וביקש שלא תסיר מעליה את הקמיע והפציר בה שוב ללכת לקברו של רבי מאיר בטבריה ולבקש ישועה.

בהשגחה פרטית היא פגשה שוב את בעלי כעבור חודש ימים, וסיפרה שאכן נסעה לציונו של רבי מאיר בעל הנס ועשתה את מה שהצדיק אמר וקראה את כל התהילים, ובבדיקה האחרונה אמרו שהכול תקין עם העובר.

לאחר שנה וחצי שוב הגיעה האישה לצומת כשהיא נושאת בעגלה תינוקת מקסימה... אשרינו מה טוב חלקנו שמוהרא"ש הוא הצדיק של דורנו.

הסיפור הגיע למערכת האתר דרך המייל, לשליחת סיפור אישי משלכם לחצו כאן

לעוד סיפורי הפצה

לסיפורי ניסים נוספים

 

עוד בנושא זה:

כך הכרתי
את בעלי
סיפור אישי: "הבת שלי תרמה
לקופת הצדיק וזכתה לישועות"
מאות ובראשם הצדיק
זעקו בתפילה בציון רבי מאיר

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup