ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מאיר דוד פארקאש - ליקוטי מוהר"ן
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מאיר דוד פארקאש - ליקוטי מוהר"ן

הניגון של משיח! כ"ק מוהרא"ש זי"ע מגלה לנו מסתורים בספרו הקדוש "אשר בנחל" בזה הלשון "והנה מקובל אצלינו אשר משיח צדקנו קודם שיתחיל ללמוד לקוטי מוהר"ן במעמד אלפים ורוב רבבות אנשים, יתחיל לשיר ניגון וכולם ישירו עמו בשמחה עצומה, ומרוב תענוג ערבות נועם הניגון ישכח כל אחד מצרותיו!"

י"ט בניסן תשע"ז, 15/04/2017 | 23:50  


חסומים ליוטיוב? תוכלו לצפות בסרטון כאן »
לשמיעה בMP3 »

מדהימים הדברים! בואו נעצום עין ונחשוב על זה. משיח צדקנו, תקוות כל הדורות מגיע לגאול את העולם, אבל הדבר הכי חשוב הוא שהוא ילמד עם כלל ישראל בספרא קדישא "ליקוטי מוהר"ן" הספר הקדוש שהחדיר אמונה בלב ישראל וחיזק את הנשברים בדורות האחרונים. אבל לפני שהוא יגש אל הליקוטי מוהר"ן הוא ינגן עם כלל ישראל ניגון נפלא שישכיח את כל הצרות! 

ומהו הניגון אותו יבחר המשיח לפתוח את הלב לפני לימוד הספר הקדוש?
את זה מגלה לנו רבינו בספרו ליקוטי מוהר"ן, תורה ס"ד כותב רבינו שכל חכמה בעולם יש לה את הניגון שלה. והניגון הזה מעניק כח לחכמה ההיא. ומהו הניגון של ישראל קדושים?

הניגון הוא מה שהיה כ"ק מוהרא"ש זי"ע מזמר לפני התורה על המילים של רבינו "ממלא כל עלמין וסובב כל עלמין אין שום מציאות מבלעדיך יתברך כלל, וכל תנועה ותנועה שם אלופו של עולם" 

וכפי שנתפרסם עם המילים באידיש "ממלא כל עלמין וסובב כל עלמין אין שום מציאות מבלעדיך יתברך כלל, וכל תנועה ותנועה שם אלופו של עולם - דו ביזט פארמישט אין אלעמען וואס איז געווען און וועט אין יעדע תנועה, און אין יעדע בייג ווער איך מער איבערצייגט אז נאר דו ביסט דער וואס געט, ממלא כל עלמין, דו פילסט דאך אן די גאנצע וועלט כאטש דיין פנים איז אמאל פארשטעלט אוי געוואלד, ממלא כל עלמין."

מי יתן ונזכה כולנו להשתתף במעמד הוד עם משיח צדקנו, ומלאה הארץ דעה את השם.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

» לחדשות המוזיקה של חסידות ברסלב


עוד בנושא זה:להיט חדש: יואלי קליין מציג
גירסה משלו ל"ממלא כל עלמין"

הלחן המשותף של מוהרא"ש
ור' שלמה קרליבך בביצוע מחודש

נחמן בוימל שר "ממלא כל עלמין"
וחושף סיפור מיוחד


4 תגובות

  • 1.
  • מאת: ננמ
   שיר פשוט מדהים ומרגש מאד מאד. אין מילים מעורר מאד מאד. יישר כח לר"ר מאיר דוד פרקש הי"ו עבודה פשוט מדהימה!!!
  • 2.
  • מאת: נחמן
   מדהים, מחזק לעבודת השם יתברך!!!
  • 3.
  • מאת: דן כהן
   ביצוע מקסים, שמעתי אותו עשרות פעמים מרוב התלהבות.
   אשריך הרב דוד פארקאש
  • 10.
  • יישר כח מדהים ומרגש מאוד...
   מאת: יהודה אברהם מרקוס
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup