ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - צפו בקליפ: מאיר רוזנברג שר "האש שלי תוקד"
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
צפו בקליפ: מאיר רוזנברג שר "האש שלי תוקד"

אחרי שהלחין את "בן פייגא" שעורר סערה, מגיח הזמר והיוצר מאיר רוזנברג שוב עם לחן סוחף, שגם הוא כמו קודמיו בהשפעת תורתו של רבינו נחמן מברסלב זי"ע

י"ד בשבט תשע"ו, 24/01/2016 | 13:25


הזמר והיוצר מאיר רוזנברג מגיח שוב עם לחן סוחף, סינגל שני מתוך אלבום הבכורה שלו - שגם הוא כמו קודמיו בהשפעת תורתו של רבינו נחמן מברסלב זי"ע.

הזמר הצעיר התפרסם כאשר ליפא שמעלצר ביצע לחן שלו בשיר "בן פייגא" המפורסם, שעורר סערה בעקבות המקצב שלו והקליפ הקופצני שהופק יחד איתו. לעומת זאת, השיר הנוכחי של רוזנברג הוא דווקא עם לחן רגוע ומעורר.

רוזנברג שהגיע לישראל ללמוד בישיבת 'צמאה נפשי', התחיל לנגן ולהלחין שירים מתוך תורתו של רבינו נחמן מברסלב וגילה במהרה שאנשים רבים מתחברים אליהם ורוצים לשמוע אותם שוב ושוב, מה שהביא אותו להיכנס לאולפן ההקלטות ולעבוד על אלבום סולו חדש שכולו מלחניו.

השיר החדש – "האש שלי תוקד", מורכב ממילותיו של רבי נחמן מברסלב (חיי מוהר"ן סימן ש"ו) ותוספת ששילב בטקסט רוזנברג עצמו.

המילים: האש שלי תוקד עד ביאת המשיח, איך אני יכול לבעור אם זה לא האש שלי? רק האש שלי רק האש שלי תוקד עד ביאת המשיח.

את השיר עיבד רולי אזרחי המוכשר בסגנון רוק איטי והתוצאה הייחודית מדגישה את הנשמה והרגש שבשיר. לצד השיר משחרר רוזנברג גם קליפ איכותי בבימויו של מפיק הקליפים הנודע דני פינקלמן.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:האם גם לאחר ביאת המשיח
נבוא לאומן בראש השנה?

בלעדי: שירים מהדיסק
החדש של ר' יואל ראטה

איציק אשל שר:
"האש שלי תוקד"


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup