ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חשיפה: השיר החדש של מאיר דוד פרקש ויואלי קליין בשיתוף ליפא שמעלצר
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חשיפה: השיר החדש של מאיר דוד פרקש ויואלי קליין בשיתוף ליפא שמעלצר
מה לכם לדאוג? (עיבוד: ברסלב סיטי)

ואפילו בהסתרה? יואלי קליין השתתף כסולן אורח בסינגל חדש שהוציא הזמר מאיר דוד פרקש מארה"ב על דברי רבי נחמן מברסלב • ליפא שמעלצר ונפתלי שניצלער לקחו חלק בהפקה

י"ז אלול תשע"ד, 12/09/2014


המהפכה הברסלבית בתחום המוזיקה החסידית, שהגיעה לשיאה עם השיר 'ואפילו בהסתרה' של הזמר יואלי קליין, ממשיכה לפרוץ גבולות בריכוזים החסידיים ולגרום לסחף של התקרבות גדולה לחסידות ברסלב.

כעת מגיש הזמר מאיר דוד פרקש - חסיד סאטמר מוויליאמסבורג שהתקרב לפני כעשור אל כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א והפך לחסיד ברסלב נלהב - סינגל חדש על מילותיו של רבינו נחמן מברסלב שאמר יום לפני פטירתו: "מה לכם לדאוג? מאחר שאני הולך לפניכם" והוסיף ואמר בשיחה אחרת: "אני נהר המטהר מכל הכתמים" (חיי מוהר"ן סימן קצ"א וקפ"ה).

תקוותו של פרקש כי הסינגל יעורר חיזוק אצל רבים שיתקרבו לברסלב ויסירו דאגה מליבם בזכות הרבי הקדוש שהבטיח לתלמידיו כי יהיה שם עבורם בעולם האמת וידאג לטהרם מכל הכתמים.

זהו סינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה של מאיר דוד פרקש שאמור לצאת בחורף הקרוב. המילים נבחרו על ידי פרקש עצמו מתוך הספר חיי מוהר"ן, עובדו על ידי המפיק המפורסם נפתלי שניצלער ולהם הוסיף הזמר ליפא שמעלצר מילים משלו.

פרקש הוא ידיד קרוב של שמעלצר והיה מעורב בהפקת האלבומים שלו, גם יואלי קליין הוא חבר אישי כבר מספר שנים שבהם עסקו יחד פעמים רבות בספריו של רבי נחמן מברסלב. מקהלת הליווי בסינגל החדש הם מקהלת ידידים המפורסמת בארה"ב.

'ברסלב סיטי' מגיש את הסינגל "מה לכם לדאוג" בהשמעת בכורה.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:

הלהיט הברסלבי "ואפילו בהסתרה"
כובש את העולם החרדי

ליפא שמעלצר שר
"נחל נובע מקור חכמה"

צפו בחתונה: בן האדמו"ר
נישא לבתו של הנגיד פרקש

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup