ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מדהים: מוהרא"ש התחייב והגידול הסרטני נעלם
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מדהים: מוהרא"ש התחייב והגידול הסרטני נעלם
הגידול נעלם (צילום אילוסטרציה)

חייו של צעיר מבית שאן שלקה במחלת הסרטן עמדו תחת סימן שאלה גדול, עד שאשתו פגשה בחסיד ברסלב עם הצעה מיוחדת ששינתה את המצב

א' אייר תשע"ד, 01/05/2014


עוז מבית שאן הוא צעיר אנרגטי ושופע חיוכים, מלא מרץ ושמחת חיים. ופתאום, ביום אחד הכל השתנה, בגופו התגלתה מחלת הסרטן הנוראה - גידול סרטני בגזע המוח שהציב אותו בסכנת חיים מיידית.

זמן מה קודם לכן הוא התחיל לחוש בכאבי ראש מחרידים ובחילות קשות, אשתו לחצה שיילך להיבדק אצל רופא מומחה וזה האחרון בישר לו את מצבו הנורא.

בתקופה שלאחר מכן אושפז עוז בבית החולים והחל לעבור טיפולים קשים, בני משפחתו שהו בסמוך אליו בכאב גדול וניסו לסייע לו בצורה הטובה ביותר. קרובים וידידים החלו להציע כל מיני עצות וסגולות, אבל ללא הועיל. הם מצאו את עצמם חסרי אונים כשבן משפחתם הולך ודועך למול עיניהם.

ואז אשתו של עוז פגשה בבית החולים חסיד ברסלב שחילק חוברות חיזוק, היא פנתה אליו וסיפרה על מצבו הקשה של בעלה וביקשה את עזרתו. "פנית אליי בדיוק בזמן" ענה לה החסיד, "בדיוק בימים אלו הבטיח הצדיק מיבנאל בהבטחה חזקה שמי שיעזור לו במשימה הקדושה להקים ולתפעל מרכז להצלת בני נוער שהולך ונבנה כעת ביבנאל - יראה ישועה ללא ספק, הצדיק התחייב שמי שיסייע בידו יזכה לאריכות ימים בבריאות השלימה. תעשו הוראת קבע של 100 שקלים למען הצלת בני הנוער ולרפואתו של עוז, מה יש לכם להפסיד?" הציע החסיד.

באמונת חכמים פשוטה הסכימה האשה מיד וחתמה על הוראת הקבע. באותו השבוע עבר עוז שוב פעם בדיקות מקיפות, אבל הפעם הרופאים היו המומים לחלוטין - הגידול הסרטני נעלם!

» לסיפורים ומאמרים נוספים

» לשליחת סיפור אישי למערכת


עוד בנושא זה:

נס גלוי: מוהרא"ש הבטיח
ישועה והיולדת ניצלה

מתגייסים למען הצדיק ותורמים
להקמת מרכז לבני נוער

גיסתי אובחנה כחולת סרטן,
מה לעשות למען רפואתה?

2 תגובות

  • 1.
  • מאת: אוראל דוד
   אין כמו מוהראש הצדיק , שנזכה להיות קשורים אליו בעולם הזה ובעולם הבא
  • 2.
  • מאת: שלום
   אנשים יכולים לבזבז מאות ואלפי אלפים שקלים על כל מיני בדיקות וטיפולים שונים ומשונים, ולסבול יסורים איומים, ולעומתם אנשים עם אמונת חכמים רואים ניסים נגלים. אשרינו שזכינו ליידע מצדיק איום ונורא שלא מפסיק לפעול ישועות לכלל ישראל
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup