ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מחירי הסיגריות באוקראינה מתייקרים
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מחירי הסיגריות באוקראינה מתייקרים

באוקראינה החליטה הממשלה להגדיל את המס ומחירי הסיגריות יתייקרו

כ"ג בשבט תשע"ח, 08/02/2018 |11:00 

קבינט השרים של הפרלמנט בקייב הגיש הצעת חוק שאושרה על ידי  הממשלה, לפיה החל מ 1/2018, המס על סיגריות באוקראינה יעלה בהדרגה עד שנת 2025.
תהליך זה נועד כדי להביא את שיעורי המס באוקראינה קרובים כמה שיותר למחירים התואמים את המחירים של האיחוד האירופאי, וזאת משום שאוקראינה מבקשת להיות חלק בלתי נפרד מהאיחוד האירופאי ולכן זקוקה לעמוד בסטנדרטים של האיחוד.
ברחבי אירופה המחיר הממוצע לחפיסת סיגריות הינו 5 יורו, ובאוקראינה מחירי הסיגריות הם הזולים ביותר במדינות אירופה, דבר הגורם להברחות לשאר מדינות אירופה ולמדינות נוספות בעולם.
וכבר הזהירנו רביז"ל שמקום קבורתו באומן שבאוקריינה לבלי להרגיל את עצמינו לעשן, וכן להריח טבאק (חיי מוהר"ן סימן תע"ב)והאריך בשיחה זו, ואמר שראוי לאיש כשר לבלי להרגיל את עצמו בזה, כי הוא ביטול תורה ותפלה וכו', והוא דבר שאינו נצרך כלל וכו', ולכן נכון מאד לבלי להרגיל את עצמינו בענין העישון .וכך חיזק מוהרא"ש זצוק"ל כפי שניתן לראות במכתבו בשו"ת ברסלב יום ו' עש"ק לסדר מקץ כ"ו כסליו ב' דחנוכה ה'תשע"ד.


» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:


הסרטון שיגרום לכם לקנות כרטיס לאומן גם משיח צדקנו יבוא אל ציון רבינו
מראות אומן תשעז

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup