ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מפעים: מחלת הכליות נעלמה בזכות התרומה
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מפעים: מחלת הכליות נעלמה בזכות התרומה
"הרופא התחיל לגמגם" (אילוסטרציה)

הורי ילדה בת שלוש שחלתה ב'אי ספיקת כליות' והייתה אמורה להיות מטופלת כל חייה בדיאליזיה סייעו לכבוד הצדיק מיבנאל וזכו בהבטחתו לישועה • "אני מודה לאלוקים שהכיר לי את הצדיק הזה", אמרה האמא

ג' סיון תשע"ד, 01/06/2014 | דן כהן


נס נוסף שהתרחש בזכות הבטחתו של הצדיק מיבנאל מתפרסם בימים אלו: זוג מאשדוד שנרתמו לעזרתו של כבוד הצדיק ותרמו להצלת הנוער, נושעו בעקבות כך באופן מיידי ובתם בת השלוש שסבלה ממחלה קשה בכליות החלימה לחלוטין.

חנה, אמה של הילדה, נענתה לפניית אחותה וחתמה על הוראת קבע בסך 100 שקלים לחודש למען הצלת הנוער, כפי בקשתו של הצדיק מיבנאל שעליה התחייב באופן נדיר ואמר: "אני מבטיח בהבטחה חזקה שכל מי שיעזור לי יהיה שמור מכל מיני פורענויות שיש עכשיו בעולם - מיתות משונות וחטופות, תאונות דרכים, ויזכה לאריכות ימים בבריאות השלימה ולצאת מהעניות והחובות והצמצומים".

לדברי האמא, בתה סבלה מאי ספיקת כליות חריפה ולטענת הרופאים לא היה מנוס מטיפולי דיאליזיה לכל ימי חייה. לאחר שחתמו לפני כשבועיים על הוראת הקבע לקחו ההורים את הילדה שוב פעם לבדיקות והופתעו עד דמעות מהתשובה שקיבלו, אימה של הילדה סיפרה כי "הרופא עיין בתיק הרפואי ואז פתאום התחיל לגמגם, הוא הסביר שבתיק כתוב שהילדה שלנו סובלת ממחלה קשה ועליה להגיע לביקורים סדירים כדי לבדוק את מצבה התפקודי, אבל בבדיקה הנוכחית הוא לא מוצא שום זכר למחלה, כל הבדיקות תקינות לחלוטין".

"הרופא הוסיף ואמר שמצדו הוא כבר יכול לתת הוראה שהבת שלי תתחיל ללכת באופן סדיר למשפחתון, אבל המליץ לנו לבוא קודם לכן לבדיקה נוספת. בחסדי שמיים גם הבדיקה השניה הוכיחה שהילדה בריאה לחלוטין ושהכליות שלה תקינות ומתפקדות מצוין".

"בשבוע שעבר התכוונו להגיע לקבלת הקהל במוצאי שבת אצל כבוד הצדיק מיבנאל ולהודות לו באופן אישי על הנס העצום שעשה לבת שלנו" הוסיפה חנה, "אבל בגלל שהצדיק נסע לתפילה במירון בוטלה קבלת הקהל ולא זכינו להיכנס אליו. בכל מקרה ברור לי שהנס הגדול הזה קרה בזכות התרומה שלי וההבטחה של הצדיק, אני מודה לאלוקים שהכיר לי את הצדיק הזה".

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:

נס ביבנאל: תינוק אחרי
16 שנים ללא ילדים

למה חילונים ודתיים
נמשכים אל הצדיק מיבנאל?

נס גלוי: מוהרא"ש הבטיח
ישועה והיולדת ניצלה

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup