ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - דגלה של תורה מתנוסס שוב ביבנאל
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
דגלה של תורה מתנוסס שוב ביבנאל

איפה שמענו או ראינו דברים נפלאים כמו אלה. מרגש להיות עדים לקיום מפעליו של מוהרא"ש זי"ע הממשיכים לפעול ולעשות נחת רוח בדרכו. צפו בתיעוד המיוחד של תינוקות של בית רבן הקדושים גם בשנה זו

ד' בתמוז תשע"ו, 10/07/2016 | 13:50 | א. סאסי


סיום חומש בראשית לכיתה א' ומסיבת סידור של ילדי המכינה

פעמיים כי טוב, ביבנאל עיר ברסלב תינוקות של בית רבן תלמוד תורה "ילדי חן" כיתה א' חגגו את סיום חומש בראשית בעיון, זאת עוד רק בסוף שנת הלימודים המסתיימת בקרוב דבר אשר עין לא ראתה בשום מקום בעולם.

כמו כן ילדי החמד של מכינה ב' חגגו את מסיבת הסידור בהם אחראי הלמידה הרב יעקב ועקנין שליט"א העיד שכולם עולים לכיתה א' כאשר הם קוראים באופן יוצא מן הכלל. 

מנהל התלמוד תורה הרב רפאל מימוני שליט"א נשא את דבריו ובהם אמר: "השנה הזמינו אותי להשתתף בסיום מסכתות במשנה שנעשו ע"י תלמידי המכינה" שהנם רק בגילאי 5. 

איפה שמענו או ראינו דברים נפלאים כמו אלה. מרגש לראות את מפעליו של מוהרא"ש זי"ע ממשיכים לפעול ולעשות נחת רוח בדרכו ויעידו על כך תינוקות של בית רבן הקדושים גם בשנה זו.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

» מנויי אתרוג ורימון? תוכלו לצפות בסרטון כאן


עוד בנושא זה:


מסיבת סידור מיוחדת בתלמוד התורה ביבנאל
תיעוד: מנכ"ל מוסדות ברסלב העניק לתלמידים את הסידור הראשון
באיזה סידור מופיע נוסח התפילה הנכון והמדויק ביותר?


2 תגובות

  • 1.
  • אשריכם היבנאלים, חסידי ברסלב אמיתיים !!
   מאת: יעקוב,רמת גן
  • 2.
  • אשריכם היבנאלים, חסידי ברסלב אמיתיים !!
   מאת: יעקוב,רמת גן
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup