ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מסיבת סידור וחומש לילדי החמד ביבנאל
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מסיבת סידור וחומש לילדי החמד ביבנאל

מסיבת סידור וחומש נפלאות ומרגשות נערכו השבוע ביבנאל עיר ברסלב שבגליל לילדי החמד של תלמוד תורה 'ילדי חן'. מרגש לראות ולשמוע איך יסודו העיקרי "צאן הקדושים" של כ"ק מוהרא"ש זי"ע חי וקורם עור וגידים למרות כל המניעות. בחלוקת הסידורים והחומשים כובד בנו של הצדיק הרב נחמן שיק

י"ט' תמוז תשע"ז, 13/07/2017 | 11:50


מסיבת סידור

ביום ראשון בבוקר טו' תמוז התקיימה מסיבת סידור באולם השמחות שבהנהלת עמותת 'ישמח צדיק' לתלמידי מכינות ב' של הר' עמוס דיין נ"י, והר' יוסף מוסק נ"י.

ההורים היקרים התרגשו מאד לשמוע את התלמידים שרים שירים מרגשים, קוראים קטעים בנושא התפילה.

בנו בכורו של מוהרא"ש זצוק"ל הר' נחמן שליט"א כיבד אותנו בנוכחותו, וחילק לתלמידים את החומשים ובירך כל אחד ואחד מהם, המנהל נ"י נשא דברים על הצלחתכיתות המכינה, והכל נזקל לזכותו של מוהרא"ש זצוק"ל אשר שומר עלינו ומסייע לנו ממרומים ורואים את הברכה בחינוך אשר הולך ומתעלה משנה לשנה, בבחינת "גדולים צדיקים במיתתם יותר מבחייהם".

בסיום המסיבה הוקרנה מצגת מרגשת ונפלאה על הנעשה בכיתות המכינה.

ישר כוח גדול למלמדים היקרים על השקעתם המרובה, וב"ה רואים את פירותיהם בסיומה של שנה זו.

מסיבת חומש

ביום שני טז' תמוז התקיימה מסיבת חומש באולם השמחות לתלמידי כיתות א' של הרב שילה שלמה נ"י, והרב אברהם עובד נ"י, ההורים היקרים נהנו לשמוע את בניהם שרים שירי רגש והלל להקב"ה, קוראים קטע מחומש בראשית ועוד.

בנו בכורו של מוהרא"ש זצוק"ל הר' נחמן שליט"א כיבד אותנו בנוכחותו ונשא דברים והזכיר כמה מוהרא"ש זצוק"ל מסר את נפשו על החינוך, ואלו התלמידים הקטנים הם ממשיכי דרכו, הרב חילק לתלמידים את החומש ובירך כל אחד ואחד מהם בברכה אישית.

הר' ועקנין שליט"א מפקח הלימודי נשא דברים ובעיקר דיבר אל האימהות הצדקניות שירבו בתפלה לה' והנחת הזה שרואים היום, שיזכו לראותו גם כשהילדים יגדלו, ונזכה לראותם הולכים בדרך ה'.

המנהל נ"י שיבח את המלמדים המסורים שלכתה א' וציין שזו שנה מיוחדת במינה, אשר ניכרת בה השקעה מיוחדת בתלמידים, והודה להם על כל מסירותם, והעניק להם שי בשם ההנהלה וההורים, וכמובן הזכיר לכולם שהכל בזכות מוהרא"ש זצוק"ל שציונו הקדוש סמוך ונראה למוסדות החינוך, וזו הייתה בקשתו להיקבר שם על מנת לשמוע את הילדים לומדים תורה.

בסיומה של המסיבה הקרנה מצגת מיוחדת על הפעילות בכיתות א'- וגולת הכותרת הייתה הצגה שהכינו תלמידי הכתות בנושא "קבלת התורה" לעם ישראל. 

עוד בנושא זה:


מסיבת סידור מיוחדת בתלמוד התורה ביבנאל
תיעוד: מנכ"ל מוסדות ברסלב העניק לתלמידים את הסידור הראשון
באיזה סידור מופיע נוסח התפילה הנכון והמדויק ביותר?


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup