ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - את ההתרגשות שהתחוללה בקרבנו לא ניתן לתאר
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
את ההתרגשות שהתחוללה בקרבנו לא ניתן לתאר

ביום רביעי בשעות הבוקר עלינו יחדיו נשות הקהילה ויצאנו להר הזיתים בירושלים בו קבורה אם כ"ק מוהרא"ש זי"ע מרת מלכה ע"ה. את ההתרגשות שהתחוללה בקרבנו לא ניתן לתאר, כולנו חשנו שוב כאותם ימים בהם היינו מצטרפות למסע זה יחד עם כ"ק מוהרא"ש זי"ע

ט' בחשוון תשע"ז, 10/11/2016 | 17:10 | ש.סהצדיק בתפילה על ציונה של אימו הרבנית מלכה ע"ה בהר הזיתים בירושלים 

שוב זכינו למסע רוחני עוצמתי, ביום רביעי בשעות הבוקר עלינו יחדיו נשות הקהילה ויצאנו להר הזיתים בירושלים בו קבורה אם כ"ק מוהרא"ש זי"ע מרת מלכה ע"ה. את ההתרגשות שהתחוללה בקרבנו לא ניתן לתאר כולנו חשנו שוב  כאותם ימים בהם היינו נוסעות למסע זה יחד עם כ"ק מוהרא"ש זי"ע. 

בהגיענו להר הזיתים טעינו בכניסה ובחסדי השם נתקלנו בחיילי מג"ב שהתנדבו בשמחה ללוות אותנו ולהראות לנו את הדרך.

את עומקה של התפילה פתיחות הלב וקרבת הרבנית אשר לכל אחת מאיתנו יש בת על שמה לא ניתן לתאר במילים. בלב מלא אך כבד עזבנו את ציונה של 'אם' חסידות ברסלב  ובפרט ביבנאל. והמשכנו לאמא רחל  שם חשנו בעוצמה את הלב של בת המתרפקת על כתפי אמא ואת האם העוטפת את ביתה ופותחת שערי שמים לתפילתנו.

המשכנו במסע המרומם הזה כבר בתחושה שאנחנו מעל הזמן כולנו כאחת חשנו את קרבת ה' ומתנת התפילה שקיבלנו מכ"ק מוהרא"ש ז"ל אשר בכל מסעותיו עמנו לימדנו איך מתפללים.

הגענו לציונו של מרן עובדיה יוסף זוצק"ל מרוגשות. ושם שוב הלב נפתח ותפילה הזועקת לשמי מרום שנזכה כבר לגאולה שנזכה לתחיית המתים כדי לשוב לראות את מרן, כדי לשוב לזכות בקרבת הצדיקים כאן בעולם הזה.

זכינו, התפללנו על כלל נשמות ישראל להצלחתנו בגשמיות ברוחניות, זכינו להמשיך ולקיים את הנהגתו של כ"ק מוהרא"ש ז"ל בתאריך זה, בימים אלו אשר דאג לפקוד את ציונה של אמו הצדקת ואת ציונה של אימא רחל. בטוחת שפעלנו ושמחנו את מי שמביט עלינו מלמעלה.

מחכות כבר למסע הבא...

 


10.jpg (600×451)
4.jpg (600×451)
12.jpg (600×451)
אצל הרבנית מלכה ע"ה והרב הקדוש ר' מנחם זאב שיק זי"ע הורי מוהרא"ש זי"ע
6.jpg (600×451)
5.jpg (600×451)
7.jpg (600×451)
הרה"צ ר' שלמה מזוויהל זי"ע
8.jpg (600×451)
מגיעים לרחל אמנו
2.jpg (600×451)
11.jpg (600×451)
9.jpg (600×451)
13.jpg (600×451)


» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

» ציון מוהרא"ש זי"ע הצדיק מיבנאל


עוד בנושא זה:


בזכות 'מאמע רחל' והרבנית מלכה
ח' חשון - הרבנית מלכה שיק 'מקווה מלכה'

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup