ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מעומד לנשיאות אוקראינה ביקר בקברו של רבי נחמן.
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מעומד לנשיאות אוקראינה ביקר בקברו של רבי נחמן.

מועמד לנשיאות אוקראינה ביקר בקברו של רבי נחמן

כד' סיוון התשע"ח | 07/06/2018 | 11:07 | יו”ר שירות הביטחון לשעבר של אוקראינה והמועמד העכשווי לנשיאות באוקראינה ערך ביקור באומן ובציון רבי נחמן מברסלב בשיחות שהתקיימו עם עסקני אומן דובר על שיתוף פעולה בין הקהילה באומן לבין הממשל שיעמוד בראשותו

 ולנטין אלכסנדרוביץ יו”ר שירות הביטחון של אוקראינה (S.B.O)  והמועמד לנשיאות אוקראינה ערך ביקור בציון רבי נחמן מברסלב באומן, ולנטין היה אחד המשתתפים הפעילים במהפכת המידות הטובות ומייסד האגודה האזרחית של “התנועה לשחיתות” ומנהיג המפלגה הפוליטית “צדק”.

אלכסנדרוביץ הגיע עם פמליא של בכירים  וערך ביקור בציון רבי נחמן מברסלב, בין השאר נפגש עם עסקניים מברסלב ודיבר על שיתוף פעולה בין הקהילה היהודית באומן לבין הממשל שיוקם תחת נשיאותו. בין השיחות, התקיימו מגעים להגשת מועמד מוסכם מטעמו לראשות העיר אומן.

עוד נודע כי ולנטין אלכסנדרוביץ מקדם את צבי אריאלי  וימונה כחבר פרלמנט במקום מכובד מטעם המפלגה שבראשותו, צבי אריאלי יהודי ישראלי שומר תורה ומצוות עומד כיום בראש הפלוגה החשאית המאמנת את חיילי הקומנדו המשרתים בצבא האוקראיני, אריאלי הצליח לקדם ולשפר את הצבא  ואף קיבל מהנשיא אקדח במתנה כאות כבוד על נאמנותו ומסירותו לצבא.
עוד בנושא זה:

שעות של נחת: מסיבת סידור
בתלמוד התורה ביבנאל
'בית פייגא' חגגו
20 שנה להקמת בית הספר
האם זה בסדר שאני מתפלל
בסידור עם "כוונות"?

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup