ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מתכוננים לפעילות השנתית של מתנדבי מד"א חסידי ברסלב במירון
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מתכוננים לפעילות השנתית של מתנדבי מד"א חסידי ברסלב במירון

בדרשה שנשא הצדיק בפני המתנדבים, ובה השתתף גם רמ"ג אלי פרץ, התקבלו הנחיות לקראת הפעילות לאבטחת הילולת הרשב"י • במהלך הדרשה דיבר הצדיק גם על 'השוויון בנטל', קטעים מהדרשה בכתבה ובוידאו

י"ב אייר תשע"ג, 22/04/2013

צילום: n.y.t


"אצל בני אדם מקובל שאחד מל"ו צדיקים צריך להיות עם כובע מקומט.. עם שק על הגב.. ואני אומר שצדיק זה אחד שאוהב לעזור לזולת, כמו המתנדבים שלנו", כך אמר הצדיק בדרשה למתנדבי מד"א חסידי ברסלב, אשר עוזרים ומסייעים לכלל הציבור בכל הסביבה בהתנדבות גמורה בכל ימות השנה.

הדרשה נערכה אמש (ראשון) ביבנאל ובה השתתף גם מנהל מרחב ירדן במד"א - רמ"ג אלי פרץ. במהלכה התקבלו הנחיות לפעילות מתנדבי מד"א חסידי ברסלב בהילולת רבי שמעון בר יוחאי.

הצדיק הזכיר גם את נושא 'השוויון בנטל' המדובר רבות בתקופה האחרונה בארץ ישראל: "לפני שהתחיל עכשיו כל העניין של השוויון בנטל, אני כבר מזמן אמרתי בואו נעזור. אני רוצה גם מתנדבים בכיבוי אש וגם במשמר האזרחי, למה לא? אנחנו צריכים לתרום, כל אחד צריך לתרום מה שתורם".

בנוגע לפעילות מד"א בל"ג בעומר במירון, חיזק הצדיק את המתנדבים לפעול כמו בשנה שעברה לביטחון העולים אל הציון הקדוש ולקדש שם שמים ברבים. רמ"ג אלי פרץ איחל לצדיק שיזכה לבריאות ולכוחות להשתתף בהילולא ולחזות בכוח העצום אותו תורמים מתנדבי חסידי ברסלב בכל מהלך ההילולא. "הם עושים עבודת קודש", אמר פרץ. "אני חייב לומר שהם עושים עבודה טובה במשך כל השנה ויוצאים ביום ובלילה להצלת חיים, נותנים מענה וטיפול בצורה הטובה ביותר. ראוי לשבח גם אבי בן חמו שמנהיג את המתנדבים בצורה טובה מאוד", הוסיף.

 

עוד בנושא זה:

תיעוד מהשטח:
פעולות ההצלה במירון
ל"ג בעומר וימי הספירה
ב'ברסלב סיטי'
מנכ"ל מד"א ביקר ביבנאל:
הודה למתנדבים על הפעילות במירון

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup