ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מתנדבי מד"א חסידי ברסלב ערכו שבת גיבוש מרוממת
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מתנדבי מד"א חסידי ברסלב ערכו שבת גיבוש מרוממת
מלווה מלכה במוצאי שבת ההתוועדות

כ"ק מוהרא"ש שליט"א שלח מכתב אישי לרגל השבת שנערכה במלון כינר • מנהל מרחב ירדן במד"א רמ"ג אלי פרץ השתתף ומסר את הערכתו למתנדבים • במלווה מלכה שנערכה במוצאי שבת חולקו מתנות יקרי ערך

ב' חשוון תשע"ג, 18/10/2012


מתנדבי מד"א חסידי ברסלב תושבי יבנאל התקבצו יחד עם בני משפחתם, לשבת גיבוש מרוממת במלון 'כינר' הנושק לכנרת.

השבת נערכה ביוזמתו של מנהל ארגון מד"א יבנאל ר' אבי בן חמו, ובברכתו האישית של כ"ק מוהרא"ש שליט"א, שאף שלח מכתב מיוחד למתנדבים. "אני מאוד מאוד שמח שאתם עושים שבת גיבוש למתנדבי מד"א, שאלו אצלי הצדיקים האמיתיים", כתב הצדיק במכתבו. בחלקו השני של המכתב משבח את נשות המתנדבים ש"להן מגיע התודה הכי גדולה שנותנות רשות לבעליהן לעזוב את שולחן השבת, וכן באמצע הלילה את הבית, ולרוץ ולהציל נפשות".

האווירה בשבת קודש הייתה נפלאה ותרמה רבות לגיבוש ולאחדות הצוות.

במוצאי שבת נערכה סעודת מלווה מלכה במלון, שחתמה את השבת המיוחדת. מנהל מרחב ירדן במד"א תמ"ג אלי פרץ, נשא דברים וציין לשבח את מעורבותם הבולטת והמקצועית של מתנדבי חסידי ברסלב באירועי חירום בגזרת מרחב ירדן.

במהלך הערב העניק מנהל המרחב למתנדב ר' אליהו מזרחי מכשיר דפיברילטור מתקדם ביותר למטרת הצלת חיים, כאות הערכה על פועלו הרב בהצלת חיים ויציאה למקרים רבים.

מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין, שלח את ברכתו האישית למתנדבים ולבני משפחותיהם ולמרות שנבצר ממנו להגיע, ביקש למסור כי ליבו היה עם המתנדבים וכי הוא מעריך מאוד את התנדבותם המסורה של צוות יבנאל.

בדברים שנשא מנהל מד"א יבנאל מת"ב אבי בן חמו, מסר למתנדבים את הערכתו של הצדיק לפעילותם הגדולה למען הצלת חיי אדם. לסיום העניק לכל משפחה שי פמוטים מכסף להדלקת נרות שבת וספר קודש.

בדרכם של המתנדבים חזרה לביתם, בסיומה של שבת הגיבוש, נתקלו בתאונה בין כלי רכב למשאית. המתנדבים העניקו את טיפולם המסור והמקצועי באופן מיידי.

השולחנות ערוכים לקראת שבת קודש
מוצאי שבת. מסדרים את המתנות למתנדבים
חלק מהמתנדבים במלווה מלכה
מנהל מרחב ירדן במד"א תמ"ג אלי פרץ נושא דברים
המתנדב ר' אליהו מזרחי מקבל מתנה כאות הערכה על פעילותו הנמרצת להצלת חיים
מנהל ארגון מד"א יבנאל ר' אבי בן חמו מחלק מתנות למתנדבים
בדרך חזרה משבת הגיבוש. תאונה בין רכב למשאית
מתנדבי מד"א חסידי ברסלב מגישים עזרה
מכתב הצדיק למתנדבים לרגל השבת

עוד בנושא זה:

מנכ"ל מד"א ביקר ביבנאל:
הודה למתנדבים על הפעילות במירון
תיעוד מהשטח:
פעולות ההצלה במירון

מתנדבי מד"א מאבטחים
את חגיגות ה-110 ליבנאל

1 תגובות

    • 1.
    • מאת: יונית
      ירבו כמותכם בישראל.
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup