ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - הישועה שלא איחרה לבוא...
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
הישועה שלא איחרה לבוא...

עשיתי את כל ההשתדלויות שעמדו בפניי, נסיעה לקברי צדיקים, מס' פעמים לרבי נחמן מברסלב ולר' אלימלך מליז'נסק, קברי צדיקים בארץ, קיבלתי על עצמי קבלות רוחניות, והרבה ברכות מרבנים גדולים

ד' באדר תשע"ז, 02/03/2017 | 02:50 | דן כהן "בשנה האחרונה היו לי מס' הצעות נישואין רציניות"

שמי יפה, אני בחורה בת 43, דתייה מבית, רווקה (לשעבר), שנים רבות  הייתי  במסע לחפש את בן זוגי. 

עשיתי את כל ההשתדלויות שעמדו בפניי, נסיעה לקברי צדיקים, מס' פעמים לרבי נחמן מאומן ולר' אלימלך מליז'נסק, קברי צדיקים בארץ, קיבלתי על עצמי קבלות רוחניות, והרבה  ברכות מרבנים גדולים. 

יחד עם זאת עשיתי גם השתדלות בדרכים טבעיות: פניתי לאתרי שידוכים באינטרנט, קיבלתי הצעות שידוכין ממכרים וכו'. 

נפגשתי הרבה, אך בכל הפגישות האלו לא הרגשתי חיבור...

אומנם, בשנה האחרונה היו לי מס' הצעות נישואין רציניות, ההצעה הראשונה בוטלה ברגע האחרון ע"י הבחור שקיבל פיק ברכיים וחזר בו... 

ואת ההצעה השנייה אני ביטלתי כי הרגשתי שאני לא מספיק שלמה איתה.

יום אחד הגיעה לאוזניי שישנו  צדיק טמון  ביבנאל "שפועל ישועות והבטיח שכל מי שיבוא לקברו ייזכה לישועות ובפרט לעניין השידוך" 

הגעתי ביום שישי עם חברותיי, חדורת אמונה שזאת התחנה האחרונה שלי. 

הגעתי לצדיק, קראתי את כל ספר תהילים ובכיתי בדמעות שליש, ואמרתי כך:" כבוד הצדיק - אתה יודע כמה קבלות קיבלתי על עצמי ואתה יודע אצל כמה צדיקים הייתי, אם דבריך נכונים, תזכה אותי לספר את הישועה שקבלתי, אני מבקשת שתאסוף את כל התפילות שהתפללתי יחד עם הדמעות הרבות שבכיתי ותוך חודשיים אני רוצה להיות תחת חופה עם בחור רווק וכו' מתוך שמחה ובריאות, אני מבקשת שתוך 5 פגישות תהייה לי הצעת נישואים ויהייה לי חיבור עם הבחור ושהכל יזרום ותראה לי זאת ללא ספקות..." 

לאחר התפילה הנרגשת, פתחתי ספר  ליקוטי תפילות וכך יצא לי כתוב  ב"ה זיווג וכו' ואף ציין איזה תיקון יהיה לי עם בעלי. 

הרגשתי שתפלתי התקבלה. 

לאחר כשבוע ימים, איני יכולה להסביר זאת, אבל הרגשתי צורך לנסוע שוב לצדיק. 

נסעתי לבד ביום חמישי, קראתי שוב את כל ספר תהילים ובכיתי שוב ואמרתי, לצדיק:" זהו אני עשיתי את שלי, עכשיו תפעל אתה ותבקש עליי רחמים... 

ואכן הישועה לא איחרה לבוא.... הציעו לי בחור שהגיע להתלמד בבית החולים בו אני עובדת. הוא הגיע למחלקתי בימים שאיני עובדת, ורצו להכיר אותו לחברה שלי. למרות היותו רווק, היא סירבה. ואז עלה בדעתה של חברתי, להציע לי את הצעת השידוך הזה ולהכיר לי את הבחור. 

ברצוני לציין, שאנו שונים הן מבחינה דתית השקפתית, הן מבחינה חיצונית ותפיסת עולמנו. הדבר היחיד שמחבר בינינו זה העיסוק המשותף  בתחום הרפואה.

לאחר מס' שיחות עם הבחור, החלטנו להיפגש, וכפי שהתפללתי כך היה, הבחור בפגישה החמישית הציע לי נישואין ותוך חודשיים, היינו תחת החופה. 

הכל קרה כ"כ מהר ששנינו לא עיכלנו זאת. 

ברוך ה' התחתנו לפני ארבעה  חודשים. אנחנו ממש הרגשנו אייך הייתה כאן יד מכוונת, כי בדרך הטבע, לא היה  סיכויי שהשידוך הזה ייצא לפועל ושנפגש בכלל . 

כל אחד מאתנו חיפש סגנון אחר, ואני אישה מלומדת עם תואר שני וחיפשתי רק בחור מלומד כמוני, אך למעלה  יש יד מכוונת שמראה לנו בדיוק מה טוב עבורנו וכיצד ניתן להצליח למרות כל השוני ולמרות כל הניגודים.

המסר שלי - לא להתייאש, ברגע שאתם חדורי אמונה, הישועה תגיע ותתעקשו להתפלל לבורא, כי הקב"ה כל כך  יצירתי שאין לכם מושג!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עד כמה...

תודה רבה לך הקדוש ברוך הוא על הכול. 

ממני יפה.

 

» לעוד סיפורי ניסים הקליקו כאן

» מוסדות מקווה מלכה


עוד בנושא זה:שרה והבשורה המשמחת
"נס חנוכה" – בבניית 'מקווה מלכה'
קרובה מארץ רחוקה

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup