ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - 'סדר דרך הלימוד'
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
'סדר דרך הלימוד'

עמודים ראשונים מפנקסו של הבה"ח לוי יצחק אמדדי ע"ה – נחשפים לראשונה. אשר אימץ לעצמו את שיטת הלימוד 'סדר דרך הלימוד', כפי שהורה כ"ק מוהרא"ש זי"ע ללמוד, וזכה להיות בקי גדול בכל מקצועות התורה. וכך הוא כותב בעמוד הראשון של הפנקס:

י"ד באדר תשע"ז, 12/03/2017 | 05:00

באדיבות המשפחה


פנקס זה שייך לבחור לוי יצחק

בס"ד    

יום ג' פרשת כי – תשא תשע"ג

פנקס זה שייך לבחור לוי יצחק

אמדדי נ"י. 

המוצא את הפנקס

יתבקש להחזירו לבחור הנ"ל.

כל המסתכל בפנקס זה ללא

רשות- הבעלים, הרי זה גזל!


לעילוי  נשמתו  הקדושה של  הבה"ח לוי יצחק אמדדי ז"ל

 ת.נ.צ.ב.ה

מי שיכול לקחת על עצמו ללמוד משניות לעילוי נשמתו - תבוא עליו ברכת טוב.

ויאמר לפני לימוד המשניות: לע"נ הבה"ח לוי יצחק אמדדי ז"ל בן חנה תבלט"א

 

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:הלם בחסידות ברסלב:
שניים מבני החסידות נקטפו
בתאונה הקטלנית
ב-4 לפנות בוקר: הלוויתו של
הבחור לוי יצחק אמדדי ז"ל
ביבנאל
וידאו וגלריה: ה'שבעה' בבית הרב אמדדי ביבנאל


רשמית, כבר שנתיים עברו מאז שהצדיק הסתלק לגנזי מרומים, אך בלב פנימה אנו מרגישים שהוא אתנו ואצלנו. מלווה אותנו וממשיך להתפלל עלינו. כפי שבימי חיותו היה אבא שלנו לכל דבר  בגשמיות וברוחניות. גם עתה הוא מעתיר בתפילה עלינו ומקיים את הבטחתו הגדולה :

"ומה שרק תבקשו ממנו יתברך אצל קברי – אזי התפילות יענו מן השמיים".

סיפורי ישועות רבים נרקמו סביב ציונו הקדוש שהפך לאבן שואבת לאנשים ונשים הבאים מכל קצות העולם, מכל העדות ומכל החוגים. כולם חפצים  לקרוא תהילים ולזכות בישועה, בזכות הצדיק.

יש שבאים לבקש ישועה ויש הבאים להודות לצדיק שבזכותו תפילותיהם  יתקבלו בשמי מרומים.

רק בליל ההילולא התקשרה אישה וספרה שזכתה היום להתבשר שהיא בהריון לאחר שנים רבות של ציפיה בזכות שקראה תהילים במקום. וכן  כלה שהגיע לציון בליל ההילולא להודות לצדיק שקיים את הבטחתו וברוך ה' היא עומדת להינשא מחר ולהקים בית נאמן בישראל.

הוא אשר אמרנו הצדיק נמצא  איתנו ואצלנו. גם מי שצריך עצה והכוונה פותח  באקראי ספר "אשר בנחל" ומקבל תשובה מפורטת ומדהימה לעניין שהטריד אותו  בזה רואים את יד ההשגחה הפרטית המדהימה המלווה אותנו.

זו הסיבה שהגיעו אלפים רבים  לציון שביבנאל. השמחה הקדושה  הייתה כה גדולה  עד שרבים העידו שהם ממש נמצאים כמו אצל הציון של רשב"י הקדוש במירון.

עמותת ''ישמח צדיק'' שנוסדה ע"י הצדיק בימי חיותו. דאגה לכל פרט ופרט של ההילולא והתארגנה כמבצע צבאי לכל דבר, היא הקימה מערך לוגיסטי ששירת  את העולים לציון.

זה התחיל מפרסום ההילולא, בעיתונים, כתבות ושידורי  רדיו, הדבקת כרזות בחוצות ערים וחלוקת פליירים, ''ישמח צדיק" הקימה מערך הסעות מכל חלקי הארץ.

 העמותה הקימה מוקד שנתן מענה לאלפי פונים והדריכה אותה כיצד להגיע למקום.

ניתן היה לראות בהילולא  מוקדי חלוקה של אלפי מנות חמות וטעימות. אם ביום רגיל בית התבשיל מספק אלף מנות חינם, הרי שבמהלך ההילולא  חולקו 13,000מנות חמות.

ההצלחה של ההילולא הייתה מעל המשוער הן מבחינת מספר האנשים הרב שהגיע והן מבחינת שביעות רצונם של הבאים שחשו שדאגו לכל צורכיהם על הצד הטוב ביותר.

רבים מהבאים התפעלו מהכנסת האורחים הקיימת  בהילולא שהופעלה בהתנדבות מלאה של אנשי ונשות הקהילה שתרמו ממרצם ומכוחם להצלחת אירועי ההילולוא.

 

1 תגובות

    • 1.
    • מאת: דן כהן
      אנו בשבוע לפני פרשת כי תשא ובפנקס רשום יום שלשי פרשת כי תשא
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup