ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - "אני ערבייה ומתחזקת מהחוברות של הצדיק מיבנאל"
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
"אני ערבייה ומתחזקת מהחוברות של הצדיק מיבנאל"
גם ערבים מתחזקים (אילוסטרציה)

גם זה קורה: ערבייה עטופה ברעלה ביקשה פעם אחר פעם מחסיד ברסלב לקבל את החוברות של הצדיק מיבנאל • כשהתעניין החסיד מה לה ולזה, השיבה: "הנכתב בחוברות המקסימות האלו מיועד גם אליי"

ה' אדר א' תשע"ד, 05/02/2014


"יש לך חוברת מתאימה בשבילי? אולי משהו חדש?" זוהי שאלה שחסידי ברסלב - הנוהגים להפיץ את ספרי וחוברות ברסלב בכל צומת ועיר - שומעים לרוב, אלא שהפעם נשאלה השאלה מפיה של ערבייה עטופה ברעלה.

החסיד יהושע, שהיה בעיצומה של הפצת החוברות בצומת נתניה, לא הופתע מהשאלה - למרות שהשואלת הייתה ערבייה. ולמה לא הופתע? כי זו לא הייתה הפעם הראשונה שאותה אשה פונה אליו ומבקשת חוברת שכתב הצדיק מיבנאל.

אך הפעם החליט יהושע להבין מה גורם לאשה ערבייה שכמותה לחזור שוב ושוב ולבקש חוברת שנכתבה על ידי צדיק יהודי ומדברת בעיקר על אמונה בהשם יתברך. "למרות שאני ערבייה אני אוהבת לקרוא את החוברות האלו", סיפרה עטופת הרעלה לחסיד במענה לשאלתו. "זה מחזק אותי מאוד בחיים שלי וזה לא משנה בכלל אם אני יהודיה או ערביה - הנכתב בחוברות המקסימות האלו מיועד גם אליי", אמרה.

» לסיפורים ומאמרים נוספים

» לשליחת סיפור אישי למערכת


עוד בנושא זה:

איך צריך להתייחס לגוי? האם צריך
לשנוא אותו ולהיות עוין כלפיו?
כשהסודנים קיבלו
חוברות של ברסלב
"חכמת החיים בחוברות של ברסלב
נוגעת לכולם - גם לערבים"

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup