ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - כנסו להתחזק: 25 קונטרסים חדשים באתר
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
כנסו להתחזק: 25 קונטרסים חדשים באתר
קונטרסים

ספריית האתר ממשיכה להתעדכן באופן רציף במטרה לסיים ולהעלות את כל ספרי ברסלב לקריאה והורדה - חינם לזיכוי הרבים • וגם: למה פורטוגל וברזיל לפני מהפכה רוחנית גדולה? בכתבה

כ"א אדר תשע"ג, 03/03/2013


ספריית האתר, שמטרתה לרכז במקום אחד את כל ספרי רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב זי"ע, וספרי תלמידיו הקדושים, וביחוד את ספרי כ"ק מוהרא"ש שליט"א ממשיכה להתעדכן.

ועכשיו: 25 קונטרסים נפלאים מלאים בחיזוק עלו לספרייה. המטרה היא להנגיש לגולשים את כל הקונטרסים הקדושים שחיבר כ"ק מוהרא"ש שליט"א (למעלה מאלפיים). כבר עכשיו יכולים כל אחד ואחת למצוא קונטרס המדבר בדיוק אליהם, ולקבל עצות נפלאות והתחזקות המתאימים למצבם.

לחץ כאן לכל הקונטרסים שעלו לאתר.

בנוסף, בשבוע האחרון הסתיימה מלאכת ההדפסה של שני קונטרסים חדשים שתורגמו לשפה 'פורטוגזית' המדוברת בברזיל ופורטוגל - קונטרסים "לב טוב" ו"הסבלנות משתלמת" שהיו מאוד מבוקשים במקומות אלו ועכשיו תורגמו לשפתם בהדפסה מפוארת עם הסבר מפורט על חסידות ברסלב. הקונטרסים בפורטוגזית הודפסו בבית הדפוס של חסידי ברסלב בוויליאמסבורג בהשתדלותו הרבה של הר"ר מנחם מעהל ובעזרת אברכים יקרים.

הקונטרסים בעברית, לקריאה והורדה חינם:

.

עוד בנושא זה:

ספריית האתר
ממשיכה להתעדכן
חדשות מקרן ההדפסה
של חסידי ברסלב
שו"ת ברסלב:
הדפסה והפצה

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup