ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - ברסלבר חדש? גם פבלו רוזנברג מתבודד
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
ברסלבר חדש? גם פבלו רוזנברג מתבודד
פבלו רוזנברג
מדבר עם השם (עיבוד: ברסלב סיטי)

הזמר והמוזיקאי הישראלי לא חזר בתשובה, ומצטערים לאכזב - הוא עדיין לא הפך לחסיד ברסלב נלהב, אבל תתפלאו לשמוע שגם הוא מקיים את עצותיו של הרבי

ג' בחשוון תשע"ה, 27/10/2014


פבלו רוזנברג הוא זמר ומוזיקאי ישראלי שנולד בארגנטינה, הוא מתגורר בתל אביב ולו שלושה ילדים. אביו יהודי ואימו היא גיורת שהייתה נוצריה קתולית. אם תהיתם, הוא לא שומר תורה ומצוות. הוא זמר חילוני לכל דבר וזוהי הסיבה שמן הסתם רובכם לא מכירים אותו ולא שמעתם עליו.

אז מה הוא עושה ב'ברסלב סיטי'? מסתבר שגם רוזנברג המוכר כחילוני לחלוטין מחבב מסורת ודת, ומתחבר כמו רבבות יהודים אחרים שעדיין רחוקים מהקדושה, לעצותיו של רבי נחמן מברסלב.

בראיון לזמר והיוצר שולי רנד - חסיד ברסלב בעצמו המגיש תכנית אירוח בערוץ 20 בטלוויזיה, סיפר רוזנברג על שיחותיו עם בורא העולם - הנקראים בשפתה של חסידות ברסלב "התבודדות" שעליה עורר רבי נחמן מברסלב רבות את תלמידיו.

"אני מדבר עם אלוקים כי הוא אצלי בתוך הלב", סיפר הזמר הישראלי, "הוא בתוך האנשים שאני אוהב, הוא בתוך הילדים שלי, בתוך העלים של העצים ובציפורים ובשמי הבוקר של הים התיכון. אלוקים בשבילי זה הכל".

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

פבלו רוזנברג בראיון עם שולי רנד
פבלו רוזנברג בראיון עם שולי רנד (צילום: ערוץ 20)

עוד בנושא זה:

מי עושה רוק בהשראת
רבי נחמן מברסלב?

שולי רנד: "קל יותר לעבור
את החיים עם התבודדות"

עופר לוי התרגש בביקורו ביבנאל:
"משיח כבר מוכרח להגיע"

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup