ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - קבע מזוזה וקיבל הפתעה
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
קבע מזוזה וקיבל הפתעה
לקונטרסים יש גם זמן (צילום ארכיון)

הצדיק מיבנאל אמר פעמים רבות שלכל קונטרס יש כתובת ויגיע בדיוק לאדם שזקוק לו • סיפורו של חסיד גור מוכיח שלכל קונטרס יש גם "מנגנון זמן"

כ"ז חשוון תשע"ד, 31/10/2013


"יום אחד יצאתי להפצה בעיר תל אביב, לקחתי שקית גדולה ובה קונטרסים רבים בנושאים רבים והתחלתי לחלק אותם לעוברים ושבים ברחובה של תל אביב".

את סיפור ההשגחה הבא שמענו מפי אברך חסיד גור שהתקרב בשנים האחרונות לחסידות ברסלב וזוכה להפיץ את אור רבינו הקדוש, בעיקר בעיר תל אביב.

"במהלך ההפצה באותו יום", מספר החסיד. "נכנסתי לקיוסק, שלפתי באקראי קונטרס מתוך ערימת הספרים שבידיי, הגשתי אותו לבעל הקיוסק ואמרתי לו בזה הלשון: 'זה בשבילך מתנה, תן משהו לצדקה'".

"פתאום הוא צועק לי בהפתעה: 'אוההה!! איך ידעת לבוא בדיוק עכשיו?!'. הסתכלתי על הקונטרס שהגשתי לו, היה כתוב עליו בגדול 'מזוזות ביתך'. ביקשתי הסבר מבעל הקיוסק, על מה ההפתעה הגדולה?".

"הוא היה נרגש מאוד וסיפר לי שלפני דקות ספורות סיים לקבוע מזוזה בפתח הקיוסק, 'אני לא מאמין, אני לא מאמין, איזו השגחה, לא יאומן, אני קובע מזוזה ותוך דקות אני מקבל ספרון שמדבר על מעלת המזוזה'. נשארתי בחנותו עוד מספר דקות ודיברתי איתו דיבורי אמונה וחיזוק בה' יתברך".

"לאחר מכן הוספתי וסיפרתי לו שמחבר הקונטרסים - כ"ק הצדיק מוהרא"ש שליט"א, נוהג לומר שלכל קונטרס יש כתובת. עכשיו נוכחתי לראות שלכל קונטרס יש גם מנגנון זמן ומגיע אל הבן אדם ממש כשצריך אותו...".

לעוד סיפורי הפצה

לשליחת סיפור למערכת


עוד בנושא זה:

משה הבטלן
שהפך לשקדן
מנהיג ברסלב מספר:
"כך התקרבתי לרבינו"
וכתבתם על
מזוזות ביתך

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup