ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - קיבל תשובה ממוהרא"ש לפני ששלח את השאלה
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
קיבל תשובה ממוהרא"ש לפני ששלח את השאלה
מוהרא"ש בכתיבת מכתב (ארכיון)

האם רבי מאיר בעל הנס סייע לחסיד ברסלב לקבל תשובה ממוהרא"ש? את התשובה אנחנו לא יודעים • תקראו ותסיקו מסקנות

 

י"ז אדר א' תשע"ד, 17/02/2014

סיפור מלפני זמן קצר הפתיע לחלוטין את רמי - חסיד ברסלב המתגורר ביבנאל. היה זה לאחר שתכנן לשלוח מכתב ללשכת כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א בניו יורק ובו מספר שאלות חשובות בעניין חינוך הילדים ושאלות נוספות.

"המכתב היה כבר מונח בכיסי והתכוונתי לשלוח אותו באותו היום לצדיק דרך מכשיר הפקס שנמצא במשרדי הקהילה ביבנאל", מספר רמי ל'ברסלב סיטי'. "אבל בגלל שהתעכבתי באותו יום במספר סידורים דחופים בטבריה, הבנתי שלא אספיק לשלוח היום את המכתב".

בדרך חזרה מטבריה ליבנאל, עצר רמי בציונו של רבי מאיר בעל הנס ונשא תפילה. ואז עלה במוחו רעיון לא שגרתי: הוא שם את ידו על הציון הקדוש וסיפר לרבי מאיר שיש בכיסו מכתב עם שאלות חשובות שהתכוון לשלוח אל הצדיק מוהרא"ש ולצערו כבר לא יספיק לעשות זאת היום. הוא הוסיף בתמימות כי הוא זקוק לתשובות הללו בהקדם ואם רבי מאיר יוכל לפעול בעבורו, הוא יהיה אסיר תודה.

"למחרת בבוקר קיבלתי פקס מהצדיק ובו היה כתוב תשובות מדוייקות לשאלות במכתב שעדיין לא נשלח. ויהי לפלא", מסיים רמי בהתרגשות.

» לסיפורים ומאמרים נוספים

» לשליחת סיפור אישי למערכת


עוד בנושא זה:

קטע וידאו נדיר: רוח הקודש של
מוהרא"ש - לפני 30 שנה
מדוע הצדיקים מסתירים את
רוח הקודש שלהם בדרך הטבע?
האם יתכן שמישהו בדורנו יזכה
לנבואה ולרוח הקודש?

2 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup