ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - פעילויות קרן הדפסה לשנת תשע"ח
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
פעילויות קרן הדפסה לשנת תשע"ח

קרן הדפסה "היכל הקודש" שע"י עמותת "ישמח צדיק" הוקמה מחדש לפני כ - שנה על מנת להוציא לפועל את משנתו של רבי נתן "העובדא שלכם יהיה יפוצו מעיינותיך חוצה!" - משנה בה תמך כ"ק מוהרא"ש זי"ע במשך כל חייו ודאג במשך זמן זה לכתוב, להדפיס ולהפיץ כמה שיותר ספרים וקונטרסים.

כ"ו אלול תשע"ח, 06/09/2018 | 13:00


כיום לאחר שקרן ההדפסה נפתחה מחדש לפני כ - שנה ע"י עמותת "ישמח צדיק" אנו גאים לבוא אל רבינו רבי נחמן מברסלב רגע לפני ראש השנה ולהגיש לו מתנה: מעל מיליון הדפסות של ספרים וקונטרסים והפצתם במהלך השנה האחרונה, רוצים לדעת כמה ספרים וקונטרסים הודפסו על ידי הקרן בשנה האחרונה? בבקשה:

נר לצדיק 4,500
אוצר חנוכה 5,000
אוצר שובבי"ם 3,500
אוצר טו בשבט 3,000
אוצר פורים 4,000
אוצר הפסח 4,000
אוצר לג בעומר 5,000
הנהגות ראש השנה 6,000
אוצר שלום בית 3,000
שות ברסלב 15,000
אשר בנחל 25,000
שיר השירים 3,000
אש קודש חלק ז' 5,000
רגעי מוהרא"ש 10,000

רוצים לחשב? אנחנו נחסוך לכם: 96,000 ספרים הודפסו והופצו במהלך השנה האחרונה.

בנוסף לאלו הודפסו גם:
לוחות שנה שנת ה'תשע"ט 5,000
מעל מיליון קונטרסים שונים, כן קראתם נכון, מעל מיליון קונטרסים הודפסו והופצו במהלך השנה האחרונה

בשנה האחרונה "קרן הדפסה" חידש את כל אוצרות החגים של כ"ק מוהרא"ש בהוצאה חדשה ומאירת עיינים בתכלית ההידור והיופי כגון: אוצר הפסח, אוצר חנוכה וכו'...

ולנו לא נשאר אלא לומר תודה לכל התורמים היקרים שנותנים מכספם להדפסות אלו וזוכים בזכות זיכוי הרבים העצומה וכמובן שנאמר תודה למפעילי המפעל העצום הזה של ההדפסה וההפצה:
לאליעזר שלמה נאור, אריה חוסן, ראובן עמית אברג'יל, אמיר בן אהרן וכמובן שלהנהלת העמותה ביניהם הרב אברהם נאור והגברת עינת ריימונד - יישר כוחכם שתמשיכו להוציא מהכח אל הפועל את כל כיסופיו ורצונותיו של מנהיג קהילת ברסלב בגליל - כ"ק מוהרא"ש זי"ע.

ודרך אגב השנה החדשה רק מתחילה וכבר יש עוד 4 ספרים מוכנים לדפוס מיד לאחר סוכות אפשר עדיין להצטרף לזכות הגדולה בטלפון מס': 04-6656666.


 

 

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:כפית התחזקות: בנו של מוהרא"ש
מספר כיצד הוא מחזיק מעמד

הבן של מוהרא"ש חילק
ח"י רוטל במירון

ביקור הרב נחמן לקראת
ההילולה תשע"ח


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup