ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - קשר אמיץ ובר קיימא היה בין שני גדולי עולם
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
קשר אמיץ ובר קיימא היה בין שני גדולי עולם

"אנשים האלו לא מתביישים לדבר על אדם צדיק, מזכה הרבים, נגד מי הם יוצאים נגד הרב שחיזק אותי בזמן שעברו עלי צרות רבות ורעות מבית ומחוץ. שלח לי מכתב חיזוק, את המכתב הזה של הצדיק אני שומר בין דפי הספר "שולחן  ערוך"

א' באב תשע"ז, 24/07/2016 | 13:00 | דן כהן את המכתב הזה של הצדיק אני שומר בין דפי הספר "שולחן  ערוך"

לפני שנים בתקופה בה התקיפו אנשי הימין את בכירי ש"ס שאינם עומדים לימינם, ואינם עושים די כדי לשמור על שלמותה של ארץ ישראל. העזו אנשי ימין קיצוניים לערוך הפגנה מול ביתו של מרן הרב עובדיה זצ"ל ודברו נגד מרן. הרב עובדיה היה בצער גדול וכאב לו מאוד כל נושא ההפגנות נגדו, שמטרידות אותו וגורמות לו ביטול תורה.

מוהרא"ש זצ"ל, כדרכו בקודש לחזק את כל בני ישראל גדולים כקטנים ששמע על צערו של מרן שלח לו מכתב חיזוק ועידוד. כדי לחזק את רוחו של הרב.

לאחר זמן והנה יצאו אנשים ודברו סרה בצדיק מוהרא"ש, נגד מעשיו ונגד פעילותו לזיכוי הרבים בארץ ישראל. מרן הרב עובדיה זצ"ל ששמע על כך נחרד ואמר למקרוביו ולבאי ביתו:

"אנשים האלו לא מתביישים לדבר על אדם צדיק, מזכה הרבים, נגד מי הם יוצאים נגד הרב שחיזק אותי בזמן שעברו עלי צרות רבות ורעות מבית ומחוץ. שלח לי מכתב חיזוק, את המכתב הזה של הצדיק אני שומר בין דפי הספר "שולחן  ערוך" ומידי פעם אני קורא ומעיין בדבריו הקדושים והמחזקים, נגד הרב הזה הם יוצאים, לא מתביישים....?"

גם בבחירות האחרונות לכנסת ראינו את הקשר הרוחני הזה - בין שני ענקי הרוח האלו - בא לידי ביטוי.

מוהרא"ש אמר מפורשות: "אין לי שום שייכות לפוליטיקה, לי אין זכות בחירה, כי אני בעל אזרחות זרה. כל מה שהגעתי  לרב עובדיה לדבר בשיעור הנמסר בלווין הכול בגלל הכרת הטוב שאני מוקיר למרן.

וכך אמר: "אני עברתי תקופה לא קלה בבית החולים ואני יודע שאחת הסיבות שבזכותה התרפאתי, בזכות התפילות שהעתיר מרן עלי כדי שאהיה בריא, לשם כך הגעתי למרות חולשתי לדבר, שיעזרו למרן ולכבודו אני שולח אלף פעילים בכל הארץ שיעבדו כדי להגדיל תורה ולהאדירה..."

הלוואי ונמשיך בדרכם של צדיקים אלו ונחזק את האהבה והאחווה בינינו.

(סופר ע"י הרב אברהם שושן שליט"א)

 

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

» ציון מוהרא"ש זי"ע הצדיק מיבנאל


עוד בנושא זה:


מרן שר התורה
הרב עובדיה יוסף זי"ע

מרן הרב עובדיה בברכה מיוחדת
לכ"ק מוהרא"ש זי"ע

מוהרא"ש בבית הגר"ע יוסף:
מרן עשה קידוש השם הכי גדול


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup