ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - רווק בן 32, תרומה קטנה וישועה גדולה
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
רווק בן 32, תרומה קטנה וישועה גדולה
תרם וזכה לישועה מהירה

הצדיק מיבנאל הבטיח: "כל מי שיהיה לו חלק בהדפסת כרך אחד מספרי 'אשר בנחל' או 'שו"ת ברסלב', תהיה לו ישועה גדולה" • האברך מאור בניזרי מיבנאל מספר על עוד אחד מהניסים הגלויים

כ"ג טבת תשע"ד, 26/12/2013


יש לי מכר חסיד ברסלב, קוראים לו יצחק והוא בחור רווק בגיל 32. למרות שהוא בעל מידות טובות ואף נאה מבחינה חיצונית, משום מה עדיין לא זכה למצוא את השידוך המתאים לו.

עד לפני שבועיים. לפני שבועיים הוא התקשר אליי ובישר לי שהוא עומד להתחתן בקרוב. מה קרה פתאום שאחרי שנים על גבי שנים הוא מצא את זיווגו? על כך באתי לספר לכם.

תמיד חשבתי איך אוכל לעזור לבחור הזה שייתחתן כבר, הוא היה שבור מאוד וציפה בכליון עיניים למצוא את בת-זוגו. כשראיתי את הבטחתו של כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א שאמר שכל מי שישתתף בהוצאות הדפסת ספרי 'אשר בנחל' או 'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב' - תהיה לו ישועה גדולה, הבנתי שפה טמון הפתרון עבורו.

התקשרתי אל יצחק וסיפרתי לו על הבטחת הצדיק. "אין לי ספק שאם תשתתף בהוצאת אחד מספרים אלו תראה ישועה ותמצא זיווג בקרוב", אמרתי לו בבטחון מלא.

הבחור הסכים, ותרם סכום להדפסת ספר 'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב' חלק ו'.

לפני שבועיים, זמן קצר לאחר שיצא הספר מבית הדפוס, התקשרתי אליו וסיפרתי לו ששמו מופיע בסוף הספר באיזור ההקדשות של התורמים.

"תודה רבה שאתה מבשר לי את זה", ענה לי יצחק. "גם לי יש בשורה בשבילך..." הוסיף בהתלהבות, "אני עומד להתחתן בקרוב!".

האמת, לא הייתי מופתע. אמנם לא חשבתי שהישועה תגיע כל כך מהר, אבל היה ברור לי כשמש שאם הצדיק הבטיח זה וודאי יתקיים ללא שום צל של ספק.

"אני מאושר בשבילך", אמרתי לו בשמחה אמיתית.

"מתי בדיוק הודפס הספר?", התעניין יצחק.

"בדיוק לפני שבוע ביום שני", עניתי.

פתאום אני שומע את ידידי מעבר לקו מתחיל לשיר ומוחא כפיים בהתלהבות. ואז הוא הסביר: "איזו השגחה פרטית! בדיוק באותו היום הצעתי נישואין למשודכת שלי והיא הסכימה..! איזה כיף שיש צדיק כזה בדור שלנו!".

לסיפורים ומאמרים נוספים

לשליחת סיפור אישי למערכת

 

עוד בנושא זה:

תרם לשו"ת ברסלב
והחלים ממחלת הסרטן
התלוצץ מהמפיץ ונשאר
המום מהתשובה הקולעת
"כל מי שיהיה לו חלק בהדפסת
כרך אחד, תהיה לו ישועה גדולה"

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup