ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מכתב תמיכה מפתיע לכולל על קברו של מוהרא"ש
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מכתב תמיכה מפתיע לכולל על קברו של מוהרא"ש

בנו של מוהרא"ש יצא מגדרו ופרסם מכתב תמיכה בכולל האברכים המתקיים על ציונו של אביו הקדוש ביבנאל: "שוקדים בתורה ובתפילה כל הלילה"

י"א בניסן תשע"ו, 19/04/2016 | 14:10 | מערכת 'ברסלב סיטי'בנו של מוהרא"ש ומכתב התמיכה (עיבוד: ברסלב סיטי)

בחודשים האחרונים נפתח "כולל חצות" על קברו הקדוש של מוהרא"ש זי"ע ביבנאל, לשם מגיעים מדי חצות לילה כמניין אברכים שעוסקים בלימוד התורה במשך כל הלילה עד לתפילת נץ החמה שמתקיימת במקום.

אי-אלו שמועות שטענו כי לא מתקיים כולל שכזה ביבנאל הביאו את בנו הבכור של מוהרא"ש הרה"ח רבי נחמן שיק שליט"א לפרסם השבוע מכתב תמיכה מיוחד באברכי הכולל בצירוף קריאה לסייע בהחזקתם להגדיל תורה ולהאדירה.

"לכל מאן דבעי" הוא כותב, "אני תומך תמיכה מלאה בהאברך ר' נחמן מאיר סלמנוביץ שזכה לשמש את אאמו"ר זי"ע יומם ולילה בפרט בשנים אחרונות שלו עלי אדמות, וכן אחר פטירתו לחיי העולם הבא זכה להקים כולל חצות סמוך ונראה להציון הקדוש של אאמו"ר זי"ע ופועל בכל כוחו ויותר מכפי יכולתו בשביל הכולל".

בנו של מוהרא"ש מעיד במכתבו כי "יצא לי כמה פעמים לראות במו עיניי איך שהאברכים היקרים שוקדים בתורה ובתפילה כל הלילה עד לפנות בוקר. לכן כל מי שיכול לעזור בהחזקת הכולל זכותו הגדולה של אאמו"ר בוודאי תגן בעדו בכל מילי דמיטב".

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:


הרב דוד יוסף הגיע לציון מוהרא"ש
בפעם השלישית

מכתב צוואה ממוהרא"ש:
"תמשיכו ללכת בדרך שהשארתי לכם"

בצל הקודש: בנו של מוהרא"ש
חגג לראשונה פורים ביבנאל


1 תגובות

    • 1.
    • מאת: דן כהן
      בליל חמישי , ו' בניסן תשע"ו באתי לציון, בשעה שלוש לפנות בוקר ולא האמנתי לראות אברכים יושבים ולומדים בציון. ועוד מספר אברכים היו בקרבת מקום מתבודדים, אשרי העם שככה לו
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup