ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - היה לי חלום על שן שנפלה האם זה טוב או רע?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
היה לי חלום על שן שנפלה האם זה טוב או רע?

שאלה:

מאת דינה:
השאלה שלי היא לגבי חלומות. היה לי חלום על שן שנפלה האם זה טוב או רע ומה עלי לעשות? חלק אמרו לי שזה רע וחלק אמרו לי שזה טוב ולכן איני יודעת מה לעשות ולכן אני שואלת. אשמח לקבל תשובה.

השאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום ו' ערב שבת קודש לסדר יתרו י"ז שבט ה'תשע"ב

שלום רב אל דינה תחי'

לנכון קבלתי את מכתבך.

בענין מה שאת שואלת שראית בחלום שנפל לך שן וכו', ומפחידים אותך על זה וכו', הנה מובא בדברי רביז"ל (חיי מוהר"ן סימן תנ"ז) אחד אמר שמה שחלם לו שנפלו שיניו מרמז על חכמות שלו שיתבטלו, ואני אמרתי לו אדרבה השטות שלך יתבטל כי שן הסלע תרגומו חוזק וכו'; ולכן אני אומר לך שאת לא צריכה לפחד, אדרבה זה מרמז שכל השטויות שלך יתבטל וכו', ותגיעי לחכמה אמיתית להכיר את הבורא יתברך שמו.

הקדוש ברוך הוא השומע תפילות ישראל ישמע בתפילתי שאני מבקש ומתפלל בעדך תמיד שיהיה לך הצלחה מרובה ובכל אשר תפני תשכילי ותצליחי.

המאחל לך שבת שלום

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מלאו בטופס 'צור קשר' את השאלה שלכם. מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

1 תגובות

    • 3.
    • מאת: יהודית חן
      מבקשת מכבוד הצדיק שיברך את יהודית חן בת אליס לזיוג בריאות ופרנסה
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup