ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - יש מקור לסגולה שהגבר טובל במקווה ביום הלידה של אשתו?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
יש מקור לסגולה שהגבר טובל במקווה ביום הלידה של אשתו?

שאלה:

מאת אליהו:
כבוד הרב שלום רב! אשתי בהריון, נכנסת לחודש התשיעי ושמעתי שיש סגולה ללידה קלה שהגבר טובל במקווה ביום הלידה, ורציתי לדעת האם זה נכון, והאם יש מקור לכך. שמעתי גם שיש סגולה ללידה קלה לאשה בחודש התשיעי לטבול במקווה, ורציתי לדעת האם הסגולות הללו באמת עובדות, ומה המקורות להם? אשמח מאוד עם תענו לי על שאלתי.

השאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום ה' לסדר משפטים כ"ג שבט ה'תשע"ב

שלום וברכה אל אליהו נ"י

לנכון קבלתי את מכתבך.

יש בין חסידים מנהג כזה, ואף שאין על זה שום מקור, עם כל זאת שמעתי דבר זה, ואין ללעוג ולהתלוצץ מזה, יאחז כל אחד את דרכו כפי שקיבל מאבותיו ורבותיו.

הקדוש ברוך הוא השומע תפילות ישראל ישמע בתפילתי שאני מבקש ומתפלל בעדך תמיד שיהיה לך הצלחה מרובה ובכל אשר תפנה תשכיל ותצליח. 

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מלאו בטופס 'צור קשר' את השאלה שלכם. מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup