ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מהי מעלת הלימוד מתוך ספרי הצדיק?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מהי מעלת הלימוד מתוך ספרי הצדיק?

שאלה:

מאת יאיר:
לכבוד הצדיק האהוב שליט"א. בתורה כ' אומר רבינו שמי שנמצא כשהצדיק אומר תורה זוכה לקדושה העליונה מהלב העליון ממנה שואב הרב את דבריו והרע שבו נכנע בפני קדושת הצדיק. האם זה רק כשנמצאים עם הצדיק כשהוא מדבר או אף כששומעים או רואים אותו בהקלטה? באהבה גדולה יאיר יהודה.

שאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום ו' ערב שבת קודש לסדר משפטים כ"ד שבט ה'תשע"ב

שלום וברכה אל יאיר נ"י

לנכון קבלתי את מכתבך.

רביז"ל אמר (ליקוטי מוהר"ן חלק א' סימן קצ"ב) אשר פניו שכלו ונשמתו נמצאים בתוך הספר, ולכן כשבר ישראל לומד תורה בלקוטי מוהר"ן ומכל שכן כשאומר עליה התפלה מליקוטי תפילות, על ידי זה נמשך עליו אור עליון מהלב העליון, ונמשך עליו קדושת הצדיק, אשרי מי שחזק בזה, שעל ידי זה יהיה קשור אל הצדיק, כי כשלומדים את תורת הצדיק אמר רביז"ל (ליקוטי מוהר"ן חלק א' סימן י"ב) מתקשרים אל הצדיק רוחא ברוחא, אשרי מי שמקיים את זה.

הקדוש ברוך הוא השומע תפילות ישראל ישמע בתפילתי שאני מבקש ומתפלל בעדך תמיד שיהיה לך הצלחה מרובה ובכל אשר תפנה תשכיל ותצליח.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מלאו בטופס 'צור קשר' את השאלה שלכם. מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup