ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מר לי מאוד לבד, מה אני יכולה לעשות כדי למצוא את זיווגי?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מר לי מאוד לבד, מה אני יכולה לעשות כדי למצוא את זיווגי?

שאלה:

מאת מלכה:
כבוד הרב הצדיק, אני רווקה בת עשרים ותשע, מה אני יכולה לעשות
כדי למצוא את בן זוגי? כל כך מר לי להיות לבד. אודה לכבוד הרב אם יכול להדריך אותי מה לעשות כדי לקרב את ישועתי.

השאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום א לסדר תצוה ג' אדר ה'תשע"ב

שלום וברכה אל מלכה תחי'

לנכון קבלתי את מכתבך.

רביז"ל אמר (ליקוטי מוהר"ן חלק ב' סימן פ"ט) שהצדיק הוא השדכן, ולכן אם את יכולה לנסוע אצל ציון רביז"ל ולבקש ולהתחנן שם ממנו יתברך שבזכות הצדיק הקדוש הזה שהוא השדכן המשדך את כל השידוכים שתזכי למצוא את בן זוגך, ותשפכי שם דמעות כמים ולהתעקש בתפלה שיחוס הקדוש ברוך הוא לעזור לך, אזי אני בטוח שתיכף ומיד כשתחזרי את השידוך הראשון שיציעו לך שתקחי את זה כי זה בן זוגך, וכבר אמר רביז"ל (ספר המדות אות צדיק סימן קע"ג) על ידי השתטחות על קברי הצדיקים הקדוש ברוך הוא עושה לו טובות אף על פי שאינו ראוי לכך.

יש קונטרס בשם "מציאת הזיווג" מה טוב ומה נעים שתעייני בהקונטרס הזה, ותקיימי כל מה שנאמר שם, ובפרט לומר את התפילות המובאות שם, ואז תראי ישועה גדולה, אבל לדעתי שתעשי כל מיני מאמצים לנסוע אצל ציון רביז"ל, ושם לשפוך שיח ותפלה אליו יתברך ובוודאי תראי ישועה, כי רביז"ל הוא השדכן המשדך את כל השידוכים.

הקדוש ברוך הוא השומע תפילות ישראל ישמע בתפילתי שאני מבקש ומתפלל בעדך תמיד שיהיה לך הצלחה מרובה ובכל אשר תפני תשכילי ותצליחי.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מלאו בטופס 'צור קשר' את השאלה שלכם. מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup