ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - לצערי עברתי חמש הפלות. מה עלי לעשות כדי לזכות לזרע של קיימא?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
לצערי עברתי חמש הפלות. מה עלי לעשות כדי לזכות לזרע של קיימא?

שאלה:

מאת נטלי:
אני ובעלי נשואים ארבע שנים. יש לי בעיות פוריות ועברתי לצערי חמש הפלות. מה עלי לעשות? אני מבקשת את ברכתך בזרע בר קיימא בריא ושלם ובשורות טובות בעזרת השם.אשמח אם תענה לבקשתי.

השאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום ד' קודם החג י"ב ניסן ה'תשע"ב

שלום רב אל נטלי תחי'  

לנכון קבלתי את מכתבך.

הדבר הראשון שאת צריכה לקבל על עצמך, זה לשמור מאד מאד על טהרת המשפחה, ואת צריכה להתרחק מדרכי הרשעים שנתגדלת ביניהם כי כך אמר רביז"ל (ספר המדות אות הריון סימן ה') אשה ששנואין מעשה הרשעים בעיניה, על ידי זה נפקדת; הדבר השני את צריכה להרבות בתפלה ובקשה, כי כך אמר רביז"ל (ליקוטי מוהר"ן חלק א' סימן ר"נ) הטבע מחייבת כך והתפלה משנית את הטבע; כי מה שתפלה פועל שום דבר בעולם לא יכול לפעול.

ולכן את ובעלך תשתדלו להתפלל בכל יום שהקדוש ברוך הוא יחוס וירחם עליכם, ותפקדו בזרע של קיימא. הדבר השלישי להרבות בצדקה, כי כתוב (הושע י' י"ב) "זרעו לכם לצדקה", אם רוצים זרע של קיימא, צריכים להרבות בצדקה. ואמר רביז"ל (ספר המדות אות הריון סימן ב') סגולה להריון, שתשא אצלה עץ קטן מגג שעל קבר הצדיק, או מגנט, וליתן צדקה; ואמר רביז"ל (ספר המדות אות בנים חלק ב' סימן ח) הא הנעשה מכסף, מסוגל לפריה ורביה: והיום מוכרים את זה בכל חנות תכשיטין, הא שנעשה מכסף.

ראי לקיים את כל זה, והקדוש ברוך הוא יעזור שתפקדו בזרע של קיימא, ותתברכו מפי אל עליון.

המאחל לך חג כשר ושמח
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מלאו בטופס 'צור קשר' את השאלה שלכם. מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup