ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - אני ובעלי חושבים לפתוח עסק לעיצוב הבית. האם תהיה לנו הצלחה?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
אני ובעלי חושבים לפתוח עסק לעיצוב הבית. האם תהיה לנו הצלחה?

שאלה:

מאת חני:
שלום למוהרא"ש הקדוש. רציתי לאחל רפואה שלמה. אני ובעלי כרגע ללא עבודה וחשבנו לפתוח עסק חנות לעיצוב הבית הכוללת כדים וכל מיני אביזרים לבית. יש לציין כי יש לי ניסיון בתחום מכירות, ובכלל אני מוכשרת ברוך ה' בתחום העיצוב. רציתי לשאול את הצדיק האם זה הדבר הנכון בעבורנו והאם יהיה לנו הצלחה בדבר?

השאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום א' לסדר בהעלותך י"ג סיון ה'תשע"ב

שלום רב אל חני תחי'

לנכון קבלתי את מכתבך.

תשואת חן לך על התפילות שאת מתפללת על רפואתי והחלמתי המהירה, יעזור הקדוש ברוך הוא שכל התפלות שלך יתקבלו לרחמים ולרצון לפני אדון כל.

בזה העולם צריכים הרבה מרץ ורצון חזק, אז מצליחים בעזרתו יתברך שמו, ולכן אל תתייאשו, אם תקחו את עצמיכם בידכם תצליחו בגדול, ותעשו בפרנסה כל מה שמושך אתכם ותצליחו בגדול, אנחנו אומרים שלוש פעם בכל יום את הפסוק "פותח את ידיך ומשביע לכל חי רצון" איך נכנס פה רצון, הרי אנחנו צריכים מזון? אלא אם יש לאדם רצון, הקדוש ברוך הוא עוזר לו, ולכן תעשו כל מה שבידכם ותצליחו בגדול.

הקדוש ברוך הוא השומע תפילות ישראל ישמע בתפילתי שאני מבקש ומתפלל בעדך תמיד שיהיה לך הצלחה מרובה ובכל אשר תפני תשכילי ותצליחי.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup