ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - יש לי ילדה בת ארבע עם בעיית נשירת שיער. מה עושים?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
יש לי ילדה בת ארבע עם בעיית נשירת שיער. מה עושים?

שאלה:

מאת ליסה:
שלום וברכה כבוד קדושת מוהרא"ש. יש לי ילדה מקסימה בשם אדל שמאז שהיא נולדה השיער שלה לא אורך. כרגע היא בת ארבע וחצי ולפני פחות משנה התחילו לה קרחות בשיער ואני איתה במעקב בבית חולים. לא יודעים עדיין ממה זה, והיא וגם אני מאוד מתוסכלת מהעניין והיא כל הזמן שואלת אותי למה רק לי אין שיער ארוך? ואני לא יודעת מה להגיד לה. אני מציינת שזה לא עניין גנטי ויש לה אחות שהשיער שלה בסדר גמור. ותודה רבה על הכל! רק בריאות!

השאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום ב' לסדר שלח כ"א סיון ה'תשע"ב

שלום רב אל ליסה תחי' 

לנכון קבלתי את מכתבך.

היום יש תרופה להכל, ולכן אסור לך להכנס בלחץ בשום פנים ואופן, אלא למצוא את הרופא המתאים, והוא יהיה שליח טוב, וחכמינו הקדושים (ברכות ס.) על הפסוק (שמות כ"א י"ט) "ורפא ירפא" מכאן שניתנה רשות לרופא לרפאות, ואמרו צדיקים שניתנה רשות לרופא לרפאות, אבל לא לייאש.

ועל כן ראי לקבל עליך איזה מצוה או דבר טוב בשביל הקדוש ברוך הוא, לזכות הבת, ותראי שהכל יתהפך לטובה, והעיקר תשתדלי להדליק נרות לכבוד שבת, ולפני הנרות תבקשי הרבה ממנו יתברך שיהיה רפואה שלימה להבת, ואז תראי נפלאות שיעשה עמך הקדוש ברוך הוא, שהכל יתהפך לטובה.

רק חזקי ואמצי מאד באמונה פשוטה בו יתברך, ותראי ישועה גדולה שיעשה עמך הקדוש ברוך הוא.המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup