ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - בני הוא ילד שובב בצורה יוצאת דופן. האם כדאי לפנות לטיפול רפואי להרגעה?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
בני הוא ילד שובב בצורה יוצאת דופן. האם כדאי לפנות לטיפול רפואי להרגעה?

שאלה:

מאת שרה:
לכבוד הצדיק שלום וברכה! רציתי לשאול לגבי בני בן הארבע שהוא מאוד שובב וקשה מאוד להעסיק אותו, אין לי יום ולא לילה, והמשמעת שלו מאוד מאוד קשה. זה גורם לי לכעס גדול ולהפר את כל הסדרים בבית. כרגע אני לפני לידה ואין לי איתו רגע של מנוחה. נכון שהמכתבים של הרב מאוד מאוד מחזקים אותי ונותנים לי כח, רק שזה לא מחזיק מעמד הרבה זמן כי קשה לי איתו נורא. על כן רציתי לבקש עצה - מה לעשות בנושא? האם לפנות לטיפול רפואי להרגעה
?

השאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום ב' לסדר כי תבוא ט"ז אלול ה'תשע"ב

שלום רב אל שרה תחי' 

לנכון קבלתי את מכתבך.

את צריכה לרקוד בכל יום בשמחה עצומה שהקדוש ברוך הוא נתן לך מתנה בן, איזו מתנה זו, הרי זה שווה כל הכסף שבעולם, ואת צריכה להנות כל רגע מהבן וכו', ולבסוף את מהפכת את העונג והשמחה וכו', לבעיה, עד שאת רוצה לקחת אותו לטיפול רפואי וכו', הרי ילד בגיל כזה טוב מאד שהוא שובב וכו', אוי ואבוי אם היה יושב כמו גולם וכו', זה טבע הבריא של ילד שהוא שובב מאד, בוודאי צריכים לשמור לא לתת לו יותר מדי ממתקים וכו', שזה עושה אותו היפראקטיבי וכו'.

אל ילדים צריכים הרבה סבלנות, ועל כולם הרבה תפלה לבקש בכל יום ממנו יתברך על הצלחת הבן הזה, כי מה שתפלה פועלת שום דבר בעולם לא פועל.

היה טוב מאד לבדוק את המזוזות בבית, לא לוקחים ילד בגיל כזה לאיבחון אל רופא, אלא כשהוא בגיל שש שבע וכו', אבל לא לפני זה וכו'.

הקדוש ברוך הוא יעזור לך שבנך יהיה רגוע, ותירווי רוב נחת דקדושה ממנו.

המאחל לך כתיבה וחתימה טובה
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup