ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - אני צריך לעבור השתלת כבד וכליה ואני ומשפחתי מאוד מפחדים
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
אני צריך לעבור השתלת כבד וכליה ואני ומשפחתי מאוד מפחדים

שאלה:

מאת דוד:
שלום רב לרב היקר, רפואה שלימה ואריכות ימים. עברתי המון ייסורים בחיים וכן עברתי השתלת כבד שכשלה! כיום הרופאים רוצים לנתח אותי שוב ולעשות השתלת כבד וכליה, המצב לא פשוט בכלל. אני מבקש מהרב שיברך אותי שלא אצטרך לעבור את זה ושהכול יסתדר בעזרת ה'. גם הילדים בלחץ ובפחד מהמצב. אשמח אם כבודו יענה לי בהקדם כי זה ממש דחוף לי לפני הניתוח. בכבוד רב, דוד.

השאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום ה' לסדר כי תבוא י"ט אלול ה'תשע"ב

שלום וברכה אל דוד נ"י

לנכון קבלתי את מכתבך.

הקדוש ברוך הוא השומע תפילות ישראל ומרפא חולים וכו', ישלח לך רפואה שלימה מן השמים, רפואת הנפש ורפואת הגוף גם יחד, וימצא מזור לנפשך, וכבר אמרו חכמינו הקדושים (בראשית רבה פרשה נ"ג סימן י"ד) יפה תפלת החולה לעצמו.

ולכן אל תפסיק מלהתפלל להקדוש ברוך הוא בשפת האם שלך, ותהיה חזק בשיחה בינך לבין קונך בתמימות ובפשיטות גמורה לבקש ולהתחנן על נפשך וכו' וכו', ומה שתפלה פועלת שום דבר בעולם לא פועל, ולכן תהיה חזק בתפלה, והקדוש ברוך הוא ישלח לך רפואה שלימה מן השמים רפואת הנפש ורפואת הגוף, ותזכה לגדל את הילדים בקלות.

ידוע שהגאון הגדול הרב קרייזווירט זצ"ל רבה של אנטווארפן, חלה במחלה הממארת רחמנא ליצלן, ואף אחד לא ידע מזה, ונסע אל הגאון הצדיק הסטייפלער זי"ע ושפך לפניו את מר לבו וכו', ענה ואמר לו הסטייפלער זי"ע אנו אומרים בכל בוקר את הברייתא "אלו דברים שאין להם שיעור וכו', ביקור חולים והכנסת כלה והלווית המת" וכו', וכך אמר לו, מצד אחד כתוב "ביקור חולים", ומצד שני כתוב "הלווית המת", ובאמצע כתוב "הכנסת כלה", ולכן המשיך הסטייפלער זי"ע ואמר לו, אם תעסוק במצות הכנסת כלה, אזי תראה שיהיה לך אריכות ימים ושנים טובות, כי מצוות הכנסת כלה עומדת בין חולה ובין מת, ולכן ראה לעסוק במצוה רבה זו בהצנע שאף אחד לא ידע מזה שזה בא ממך, ותראה ישועה, וכמובן הגאון קיים את זה, והאריך ימים ושנים טובות במשך עשרים וחמש שנה, וזה נתגלה רק אחר שנפטר, ואז התחילו לספר אנשים בלי שיעור על גודל הזכות שהיה לאדם הזה, שהציל מאות רבות של זוגות שהוא חיתן אותם, רואים מכל זה מעלת מצוות הכנסת כלה שזה מסוגל להנצל מהמחלה שתקפה את האדם וכו' וכו', יעזור הקדוש ברוך הוא שתבשר לי בשורות משמחות.

הקדוש ברוך הוא השומע תפילות ישראל ישמע בתפילתי שאני מבקש ומתפלל בעדך שיהיה לך הצלחה מרובה ובכל אשר תפנה תשכיל ותצליח.

המאחל לך כתיבה וחתימה טובה
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup