ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - אני נשואה כבר שנה ומאוד רוצה ילדים. מה צריך לעשות כדי לזכות לכך?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
אני נשואה כבר שנה ומאוד רוצה ילדים. מה צריך לעשות כדי לזכות לכך?

שאלה:

מאת מיכל:
לכבוד כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א. אני נשואה עוד מעט שנה ואני כל כך רוצה ילדים. מה אפשר לעשות כדי לזכות לילדים? תודה רבה, אתם ממש מחזקים אותנו.

השאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום ב' לסדר ויחי י"א טבת התשע"ג

שלום רב אל מיכל תחי' 

לנכון קבלתי את מכתבך.

תשתדלי מאד מאד לכבד ולייקר את בעלך, ותראי שתהיה ביניכם אהבה גדולה מאד, ואף פעם אל תריבו או תתווכחו וכו', אלא תחיו ביחד בהבנה הדדית, אזי השכינה תשרה בתוך ביתכם, ותזכו להפקד בזרע של קיימא.

העיקר לבקש את הקדוש ברוך הוא, כי מה שתפלה פועלת, שום דבר בעולם לא פועל, ולכן תתפללו שניכם על ילדים, ותראו שבעזרתו יתברך שמו תביאו ילדים צדיקים לעולם.

בעת הדלקת הנרות תשפכי דמעות כמים, שאז הוא עת רצון גדול בשמים לאשה לפעול כל מה שהיא צריכה, בפרט תפלות שמתפללים על ילדים, זה מאד מסוגל אז שישמעו את התפלות בשמים.

מנהגינו כשמתחתנים מדליקים שתי נרות של שמן זית, נגד זכור ושמור, וארבע נרות של חלב, ולא יותר מזה, עד שהקדוש ברוך הוא עוזר שנולד בן או בת, מוסיפים נר אחד, וכן בכל פעם כשנולד בן או בת, מוסיפים עוד נר, אבל לא יותר מזה, ואז השכינה מאירה בתוך הבית.

הקדוש ברוך הוא השומע תפילות ישראל ישמע בתפילתי שאני מבקש ומתפלל בעדך שיהיה לך הצלחה מרובה ובכל אשר תפני תשכילי ותצליחי.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup