ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - האם כדאי לקנות כרטיס טיסה לראש השנה באומן במבצע או שעדיף לחכות ולראות מה יתפתח באוקראינה?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
האם כדאי לקנות כרטיס טיסה לראש השנה באומן במבצע או שעדיף לחכות ולראות מה יתפתח באוקראינה?

שאלה:

מאת חיים:
יש כעת דיל מצוין לאומן לראש השנה תשע"ה במחיר 500 דולר דרך סוכנות נסיעות מחו"ל. האם כדאי לקנות כרטיס במצב של אוקראינה כיום כשהיא על סף מלחמת אזרחים ויש בה סכנה ליהודים, או שעדיף לחכות לראש השנה ולראות איך יסתדרו העניינים באוקראינה ואז לקנות במחיר של 850 דולר? והאם כדאי לסמוך על הנס שהכול יסתדר?

תשובה:

בעזה"י יום ב' לסדר בהעלותך ד' סיון ה'תשע"ד

שלום וברכה אל חיים נ"י

לנכון קבלתי את מכתבך.

אם הטיסות לאומן על ראש השנה הם מחברה גדולה שלא שייכת לחברה רוסית או אוקראינית וכו' יכולים לקנות כבר (כי גם אני השגתי כבר כרטיסים על ראש השנה, יתן הקדוש ברוך הוא את החיים), כי חברות זרות אפילו שלא יוכלו לנסוע הם תמיד יחזירו את הכסף, כי גם הם לא יסעו וכו', עם כל זאת צריכים לבדוק את סוכנות הנסיעות, כי כבר קרה לא פעם אחת שפשטו רגל והכסף הלך על קרן הצבי וכו'.

הקדוש ברוך הוא יחוס וירחם על עם ישראל וימתיק את הדינים מאתנו, ונזכה להיות בראש השנה הבא עלינו לטובה אצל רביז"ל עם משיח צדקנו יחד.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

1 תגובות

    • 1.
    • תודה לכבודו.
      מאת: חיים
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup