ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - בתקופה האחרונה אין לי הצלחה בפרנסה. מה יכול לעזור לי?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
בתקופה האחרונה אין לי הצלחה בפרנסה. מה יכול לעזור לי?

שאלה:

מאת משה:
לכבוד הרב.
אני בן עשרים ושש. יש לי קשיים בפרנסה, ובחצי שנה האחרונה עבדתי בשלושה מקומות. אני מאמין שהכול מאתו יתברך, אבל נכנס בי סוג של פחד בלתי מוסבר מהעבודה. אשמח אם הצדיק יעזור לי, תודה.

תשובה:

בעזה"י יום א' לסדר פנחס ח' תמוז ה'תשע"ד 

שלום וברכה אל משה נ"י

לנכון קבלתי את מכתבך.

ראה לבדוק את התפילין שלך ותקפיד להניח בכל יום תפילין כשרות, וכן תבדוק את המזוזות שלך, כי כל הצרות שיש לאדם ובפרט חסרון פרנסה, זה מפני שאין לו תפילין כשרות ואין לו מזוזות כשרות. תשתדל לשמוח מאוד מאוד עם נקודת יהדותך ובזכות זה יתרחב לך ברוחניות ובגשמיות גם יחד, ואתה צריך לדעת ששמחה מסוגלת לפרנסה בניקל, וככל שאדם שש ושמח יותר נשפעת עליו פרנסה.

ולכן תמסור את נפשך על נקודת השמחה והקדוש ברוך הוא ימתיק ממך את כל הדינים על ידי פלא עליון ותהיה לך פרנסה בשפע.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup