ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - יש שמועות שהמלחמה באוקראינה מתפשטת. האם יש ממה לחשוש בעניין הנסיעה לראש השנה?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
יש שמועות שהמלחמה באוקראינה מתפשטת. האם יש ממה לחשוש בעניין הנסיעה לראש השנה?

שאלה:

מאת ישראל:
לכבוד מוהרא"ש. ה' ישמור אתכם ויברך אתכם בבריאות איתנה, אריכות ימים ושנים ונחת, אמן!
זכיתי ברוך ה' לנסוע לאומן בראש השנה כבר הרבה שנים, וגם השנה כבר רכשתי כרטיס טיסה, אבל אני וחבריי מאוד חוששים בגלל כל המלחמה בין אוקראינה לרוסיה והשמועות שהמלחמה הולכת ומתרחבת באזור זה. מה עלינו לעשות? תודה רבה.

תשובה:

בעזה"י יום ג' לסדר עקב ט"ז אב ה'תשע"ד

שלום וברכה את ישראל נ"י

לנכון קיבלתי את מכתבך.

אשריך ואשרי חלקך שאתה נוסע בכל שנה אל ציון רביז"ל, וגם השנה אנחנו כולנו נוסעים אל ציון רביז"ל ואין לנו מה לפחד. עדיין אין מלחמה שמה, ואפילו שתהיה מלחמה זה רחוק מאוד מקייב מאות קילומטרים כי זה בצד אחר לגמרי מעיר הבירה קייב.

ולכן אין מה לדאוג, הקדוש ברוך הוא יעזור שנזכה כולנו להיות אצל רביז"ל בראש השנה, ונזכה כבר לשנת גאולה וישועה.

 

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup