ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - אני רוצה לטוס עם חברתי לטיול בניו-זילנד. מה דעתו של הרב בעניין?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
אני רוצה לטוס עם חברתי לטיול בניו-זילנד. מה דעתו של הרב בעניין?

שאלה:

מאת רות:
שלום לצדיק ותודה על הכל.
חברה שלי ואני רוצות מאוד לטוס אחרי החגים לניו-זילנד לתקופה ולטייל שם. מה הרב חושב על יציאה מהארץ לצורך טיול? תודה רבה, רפואה שלמה ורק טוב.

תשובה:

בעזה"י יום ב' לסדר ראה כ"ב אב ה'תשע"ד

שלום וברכה אל רות תחי' 

לנכון קבלתי את מכתבך.

אני הייתי מייעץ לך שלא כדאי לך לנסוע עכשיו למקומות כל כך רחוקים כמו ניו-זילנד וכדומה. שומעים כל כך הרבה אסונות ותאונות וכו' וכו' ובפרט שהאנטישמיות של הגויים רק מתגברת, ולכן למה לך ולחברה שלך לצאת מארץ ישראל ולחפש את המזל במקומות רחוקים? ומי יודע לאיזה פח יקוש את יכולה ליפול שם עם חברתך הכי טובה?

לדעתי תישארי בארץ ותמצאי בחור חמד ותתאהבי בו ותתחתני עמו ותקימי בית נאמן בישראל. עכשיו זה לא המצב הראוי לצאת לטיולים רחוקים בין הגויים ואומות העולם שונאי ישראל צמאי דם וכו', עכשיו הכי טוב להישאר בארץ ישראל ולהתחתן ולבנות בית נאמן בישראל ותהיי הכי מאושרת את וחברתך.

הקדוש ברוך הוא יעזור שתצייתי אותי ותמצאי את וחברתך את בני זוגכן, ותתחתנו פה בארץ, ותעשו נחת רוח להורים שלכן ולא יחסר לכן שום דבר.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup