ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - אשתי טבלה ב'מקווה מלכה' ביבנאל וזכינו לישועה. האם כדאי לעשות זאת שוב?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
אשתי טבלה ב'מקווה מלכה' ביבנאל וזכינו לישועה. האם כדאי לעשות זאת שוב?

שאלה:

מאת שלמה:
לכבוד קדושת מורנו ורבינו שליט"א, שלום וברכה.
רציתי לשאול שאלה בעניין מקווה מלכה ביבנאל: זכינו שאחר שאשתי טבלה שם מיד היא נפקדה (כשנה אחר החתונה), וברוך ה' יש לנו ילד חמוד וחכם באופן יוצא מן הכלל בן כשנה, ואנו שמחים ומאושרים בו ומרגישים שיש לו נשמה מיוחדת, ואנו מאמינים שכל זה בזכות המקווה הקדוש. ומכיוון שאנחנו רוצים לזכות בעוד ילדים כאלו אנחנו שואלים: האם אכן כדאי לנו לנסוע מהמרכז במיוחד בשביל זה? והאם אכן זה יביא לנו את התועלת הזו? בתודה רבה.

תשובה:

בעזה"י יום ג' לסדר חיי שרה י"ח חשוון ה'תשע"ה

שלום וברכה אל שלמה נ"י

לנכון קבלתי את מכתבך.

מה השאלה, אם ראיתם נס גלוי במקום הזה למה שלא תחזרו שם עוד פעם ותראו עוד ניסים? ואמר רביז"ל (ליקוטי מוהר"ן חלק א' סימן ז') שניסים, אמונה, תפילה, ארץ ישראל וצדיק תלויים זה בזה, ולכן אשרי מי שזוכה לציית את הצדיק ומקיים את מאמרו, וזוכה לאמונה ברורה ומזוככת, ועל ידי זה הוא מרבה בתפילה ושיחה בינו לבין קונו ומבקש ממנו יתברך כל מה שהוא צריך, ובוודאי על ידי זה יראה עוד נסים נגלים כהנה וכהנה.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup