ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - הודעה לגולשים
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
הודעה לגולשים

מאז פטירתו של מאור עינינו כבוד קדושת מוהרא"ש זצוק"ל עצר הפרוייקט הנפלא של שו"ת ברסלב. תהילה לאל הצדיק הותיר אחריו אוצר בלום של למעלה מ-5,600 שאלות ותשובות בכל נושאי החיים מהם כל אדם באשר הוא יכול ללמוד ולקבל הדרכה אישית.

                                 ***

שו"ת ברסלב הוא פרוייקט יחודי של אתר 'ברסלב סיטי' בו ניתנה לגולשים במה להעלות את ספקותיהם ושאלותיהם בחסידות ברסלב ובהשקפה כללית. במסגרת הפרוייקט שהיה פעיל במשך כ-3 שנים העבירה מערכת 'ברסלב סיטי' את שאלות הגולשים ללשכת הצדיק מיבנאל כבוד קדושת מוהרא"ש זצוק"ל, אשר השיב לשאלות באופן אישי.

פרוייקט שאלות ותשובות בחסידות ברסלב נותן מענה לכל הספקות של מתקרבים חדשים לדרכה של חסידות ברסלב, וכן לתלמידים ותיקים אשר מעוניינים לדעת את דעת הצדיק בנושאים שונים.

> חזור בחזרה למדור שו"ת ברסלב

> לשליחת שאלה בהלכה

> לשליחת שמות ובקשות בציונו הקדוש 


מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup