ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - לנשים בלבד: שרון רוטר חזרה בתשובה והתחילה לשיר ברסלב
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
לנשים בלבד: שרון רוטר חזרה בתשובה והתחילה לשיר ברסלב
"בלי רבי נחמן לא הייתי חוזרת בתשובה"

היא הייתה זמרת ישראלית שבשיא הצלחתה עצרה הכל והחלה בחיפוש עצמי • דווקא בהודו היא מצאה את עצמה מתחברת לתורתו של רבי נחמן מברסלב והחלה בעקבות כך בתהליך של חזרה בתשובה • הכירו את שרון רוטר

כ"ח בתשרי תשע"ה, 22/10/2014


היא בת 37, גדלה בתל אביב בבית שמאלני קיצוני שאותו היא מגדירה "חילוני למהדרין" מאחר ולא שמרו בו אפילו את יום הכיפורים, הוריה התגרשו כשהייתה בת 6. מגיל צעיר היא עסקה במוזיקה עד שבגיל 17 וחצי הכירה לראשונה את המוזיקאי הישראלי ברי סחרוף והחלה לעבוד איתו. נא להכיר: זוהי הזמרת שרון רוטר.

את טבילת האש שלה כזמרת עשתה כשליוותה את ברי סחרוף בהופעותיו, השתתפה באלבומים שהוציא ושימשה בנוסף כמפיקה שלו במשך 6 שנים. בגיל 20 קיבלה הצעה להוציא אלבום משלה, כשחשבה איזה שירים להכניס לאלבום החליטה כי היא רוצה לכתוב לפחות את חלקם בעצמה ומשכך יצאה למעין "מסע של חיפוש עצמי" כדי להבין מי היא ומה באמת היא רוצה ליצור. לבסוף החליטה להיפרד מדרכה המוזיקלית עם ברי סחרוף ולצאת לדרך עצמאית.

אלבומה הראשון שנקרא "שרון רוטר" זכה להצלחה יוצאת דופן, השירים שבו הושמעו שוב ושוב בתחנות הרדיו והיא כיכבה בראיונות נרחבים בעיתונות ובטלוויזיה. אבל דווקא אז, בשיא ההצלחה, היא הרגישה שהיא נמצאת במקום הלא נכון.

בעיצומה של תקופה רועשת בחייה החליטה רוטר לחפש קצת שקט והחלה ללמוד באופן מעמיק קורס יוגה במשך 3 שנים, אז גם נעלמה מהנוף הישראלי. בגיל 26 היא יצאה להודו, שם חל השינוי המשמעותי בחייה, שינוי שאליו היא לא ציפתה.

בהודו קיים מקום שנקרא "הבית היהודי" שהוקם כדי לסייע גם גשמית אבל בעיקר רוחנית לעשרות אלפי הצעירים הישראלים שיוצאים למזרח למסע חיפוש עצמי. לשם הגיעה גם שרון רוטר ושמעה דיבורים על רבי נחמן מברסלב, היא הבינה לראשונה עד כמה שהשם יתברך כולו טוב וכל מטרתו היא להיטיב עם בריותיו. לדבריה "משהו שם נפתח לה".

לאחר תהליך איטי ומחושב שנמשך כמה שנים ובמהלכו הכירה הזמרת גם את בעלה, שומרים כיום בני הזוג (וארבעת הילדודס שהצטרפו למשפחה) תורה ומצוות. רוטר מספרת שאילו לא הייתה נחשפת לדיבורים המתוקים של רבי נחמן מברסלב, כנראה שלעולם לא הייתה חוזרת בתשובה.

אחרי השקט הארוך שעברה והשינוי המהותי בחייה, חזרה שרון רוטר להופיע. כיום היא מופיעה בפני נשים ובפני ילדים וגם באירועים פרטיים אליהם היא מוזמנת, שם היא מספרת את סיפור חזרתה בתשובה. כשהיא שרה הפעם, היא מכוונת בעיקר לקדש שם שמיים ולשמח את הלבבות, כאשר לפני הכל היא נושאת תפילה לאבא שבשמים ומבקשת הצלחה.

לקראת אלבום חדש בשם "נושמת לאט" הוציאה הזמרת סינגל חדש הנקרא "מחשבותיך" ובו היא שרה את המילים "אתה נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיך. ודע שמחשבותיך נמצאות במקום בו אתה רוצה להיות" המבוססות על משפט של רבינו נחמן מברסלב מליקוטי מוהר"ן חלק א' סימן כ"א: "כי עיקר האדם הוא השכל, ועל כן במקום שחושב בשכל, שם כל האדם".

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:


האם זמר חילוני שחוזר בתשובה
יש לו חשיבות מיוחדת בשמיים?

כשמריה הפכה למוריה
בזכות רבי נחמן מברסלב

שיעור לנשים: העיקר זה אמונה
אמונת חכמים היא יסוד היסודות

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup