ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - לזה חיכיתם: ספר התהילים עם פירושו של מוהרא"ש!
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
לזה חיכיתם: ספר התהילים עם פירושו של מוהרא"ש!

פירושו של מוהרא"ש הנקרא "תהילות נתן" יצא לאור לכבוד יום השנה הראשון להסתלקותו. בנוסף, לאחרונה הודפס גם הפירוש "רצוף אהבה" על שיר השירים

כ"א בשבט תשע"ו, 31/01/2016 | 15:18פירושו החדש של מוהרא"ש זי"ע על ספר התהילים

לכבוד יום השנה הראשון להסתלקותו של מרן מוהרא"ש זי"ע יצא מקרן ההדפסה של חסידי ברסלב פירושו הנפלא "תהילות נתן" על ספר התהילים שחיבר דוד המלך ע"ה.

הפירוש היה עד כה בכתב ידו של מוהרא"ש ובמשך השנה האחרונה עמלו העוסקים בדבר להעתיקו ולהביאו לדפוס באופן משובח, דבר שמורגש מאוד לקורא את הספר הנפלא.

בהקדמה לספר העתיקו המדפיסים דברים נפלאים שכתב מוהרא"ש על מעלת אמירת תהילים. בין היתר נכתב: "רבינו ז"ל אומר (ליקוטי מוהר"ן חלק ב' סימן ע"ג) על ידי אמירת תהילים, אם מרגיל את עצמו לומר תהילים, נכנסת בו תשוקה עצומה לחזור בתשובה שלימה, וזוכה למצוא את האות והשער לשורש נשמתו, ומתאחד עם כלל נשמות ישראל. שזה היה דוד המלך, שמסר את נפשו בעבור עם ישראל. דוד המלך זהו הסמל של יהודי. דוד המלך - ממנו ייצא משיח צדקינו, אשר הוא יזכה לאחד יחד את כלל נשמות ישראל, כי דוד המלך הראה דרך איך להחיות את עצמו אפילו במצבים הכי קשים שיש בעולם".

בנוסף, לאחרונה יצא לאור גם פירושו של מוהרא"ש "רצוף אהבה" על שיר השירים שחיבר שלמה המלך ע"ה.

את הספרים ניתן להשיג במחיר של 18 ש"ח בלבד בטלפון 052-714-7779

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:האם לימוד גמרא חשוב
יותר מאמירת תהילים?
"מי שיגמור את ספר התהילים
על קברי - יזכה לזיווג מן השמים"
חדש: ספרים מצויירים
על מוהרא"ש הקדוש


1 תגובות

    • 1.
    • מאת: אסף
      מאז אין עדיין ספרים חדשים?
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup