ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - בחורי ישיבת "תפארת מוהרא"ש" קיימו שבת מיוחדת בעיר אומן
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
בחורי ישיבת "תפארת מוהרא"ש" קיימו שבת מיוחדת בעיר אומן

לאחר מבצע של מספר חדשים, יצאו תלמידי ישיבת "תפארת מוהרא"ש" לשבות שבת גיבוש והתעלות סמוך ונראה לציונו של רבנו ז"ל  • צפו

כ"א בשבט תשע"ט, 27/01/2019 | 13:50


חלק מהבחורים בציון עם ראש הישיבה והמשגיח

ישיבת "תפארת מוהרא"ש" מגדלת דור של תלמידי חכמים יראים ושלמים ההולכים בדרכו של הצדיק מיבנאל ומורשתו הרוחנית המפוארת. הישיבה הוקמה לאחר פטירתו של הצדיק מיבנאל זי"ע והיא מנוהלת ע"פ עצותיו והדרכותיו של הצדיק.

השבת, פרשת יתרו, שבתו בחורי הישיבה בעיר אומן, סמוך ונראה לציונו הקדוש של רבינו ז"ל.

במהלך החודשים האחרונים התקיים בישיבה מבצע, במסגרתו זכו הבחורים לסיים חלקים רבים בתורה הקדושה בזמן קצר, יחד עם תפילות בכוונה כאשר כל מי שביקר בישיבה השתאה מהריתחא דאורייתא שמילאה את חלל הישיבה, יחד עם אווירת הרצינות ששררה בין כתליה.

כעת – הגיע זמן השכר; יום לאחר ההילולא הקדושה של הצדיק זיע"א יצאו בחורי הישיבה בדרכם לאוקראינה, ואת השבת הקדושה של קבלת התורה – שבת פרשת יתרו – העבירו הבחורים בצל קורתו של רבנו ז"ל, יחד עם ראש הישיבה הרה"ג הרב הלל אמדדי שליט"א והמשגיח הרב נחמן סלמה שליט"א.

הבחורים מספרים על אווירת התעלות ששררה בשבת, כאשר האווירה של השבת שלאחר ההילולא הקדושה, יחד עם קבלת התורה, ועם קדושת ציונו של רבינו ז"ל, נמסכו יחד ויצרו אווירה של קדושה והתעוררות נפלאה.

 


» ישיבת "תפארת מוהרא"ש"

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:נחשף כתב יד עתיק מבגדד-עירק
של ספרי רבי נחמן מברסלב

כ-6 מליון קונטרסים ו300 אלף ספרים
בשנתיים!!
יום הולדתו של הצדיק מיבנאל בתלמוד
תורה ילדי חן

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup