ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - תרם לשו"ת ברסלב והחלים ממחלת הסרטן
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
תרם לשו"ת ברסלב והחלים ממחלת הסרטן
הספרים הקדושים

מששמע את הבטחת הצדיק לישועה, שלח נכד לחולה סרטן תרומה להדפסת ספר 'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב' והופתע מהתוצאות

כ"ב תמוז תשע"ג, 30/06/2013


השבוע הגיע למערכת האתר סיפור החלמתו של יהודי מבוגר שחלה במחלת הסרטן, והחלים בנס לאחר תרומה של נכדו עבור הדפסת ספר 'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב' לרפואת סבו, וזאת לאחר ששמע את הבטחת הצדיק כי "כל מי שצריך איזו ישועה יהיה מה שיהיה, זיווג, או בנים, או בריאות וכו' וכו', וידפיס ספר אחד או ישתתף בהדפסת הספר, יראה ישועה בלי שום ספק".

אליהו אזפרד, בחור ישיבה מחולון, מספר: "חבר טוב שלי סח בפני בצער על כך שסבו נפל למשכב והוא חולה במחלה הנוראה, לא עלינו, ומצבו לא טוב. סיפרתי לו מיד על הבטחת הצדיק לישועה עבור מי שיתרום להדפסת ספרי 'אשר בנחל' או 'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב', והוא נענה מיד לרעיון".

"חברי העביר למשרדי הקהילה ביבנאל 500 שקלים לתרומה עבור השתתפות בהדפסת אחד הספרים", ממשיך אזפרד ומספר, "לאחר תקופה קצרה פגשתי בו והוא סיפר לי בהתרגשות כי באופן פלא ממש, סבא שלו החלים לגמרי מהמחלה".

בחור הישיבה מחולון מסיים את הסיפור ומוסיף: "אני מפרסם את הסיפור על מנת שעוד אנשים יזכו במצווה החשובה הזו להפצת ספרי רבי נחמן מברסלב בעולם, ושיזכו גם הם לישועות שהבטיח הצדיק. אם עוד אדם אחד יתעורר בזכות סיפור זה וישתתף בהדפסה, והיה זה שכרי".

לחצו כאן לקריאת הבטחת הצדיק.

לתרומות ניתן למלאות טופס פניה, או להתקשר אל 'ברסלב סנטר' - המרכז לתשמישי קדושה ויהדות: 04-66-500-50.

לשליחת סיפור משלכם למערכת »


עוד בנושא זה:

האם יש הבדל בין 'אשר בנחל'
ל'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב'?
הצדיק במכתב נרגש
על מעלת ההפצה
האם גם בדורנו קורים ניסים
כמו שקרו בדורות הקודמים?

1 תגובות

    • 1.
    • מוהראש צדיק האמת!
      מאת: צחי
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup