ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - "אמבולנס המשאלות" הגיע ליבנאל, המטרה: ברכה מהצדיק
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
"אמבולנס המשאלות" הגיע ליבנאל, המטרה: ברכה מהצדיק

משאלתה של חולת סרטן במצב קשה התגשמה כאשר הגיעה מהדרום הרחוק עד ליבנאל באמצעות "אמבולנס המשאלות" שמופעל ע"י מד"א בכדי לקבל את ברכתו של הצדיק מיבנאל • קרוביה: "היה מדהים"

ה' תמוז תשע"ד, 03/07/2014

צילום: ברסלב סיטיבכניסה לבית הצדיק מיבנאל, היום (צילום: ברסלב סיטי)

משאלה מרגשת: זה קרה בשעות הצהריים המוקדמות (חמישי) כשליבנאל עיר ברסלב הגיע "אמבולנס המשאלות" של ארגון מד"א ובו אישה בת 54, תושבת באר שבע הנמצאת במצב קריטי עקב מחלת הסרטן שהתפרצה בגופה לפני כשנה וחצי.

מטרת "אמבולנס המשאלות" של מד"א היא מילוי בקשותיהם של חולים סופניים אשר מוסעים לאתרים על פי בקשתם בעזרת אמבולנס וצוות מתנדבים בכדי לשפר את רוחם. אישה זו ששמעה בתקופה האחרונה על כוחותיו של הצדיק מיבנאל, הביעה משאלה להיפגש עם הצדיק ולהתברך מפיו וצוות מתנדבי מד"א מילאו בקשה זו עבורה.

בני משפחה ששהו עמה בחדרו של הצדיק סיפרו כי החולה שאבה המון עידוד וחיזוק מדבריו ומברכתו של כבוד הצדיק. "היה מדהים לשמוע אותה מדברת עם הצדיק בקול גבוה לאחר שבמשך שנה בקושי מצליחים לשמוע את הקול שלה", סיפרו.

לדבריהם העניק לה הצדיק קמיע לאחר שנשא בעבורה תפילה ובירך אותה שתחלים בעזרת השם. עוד סיפרו הנוכחים כי הצדיק איחל לאנשי מד"א שליוו את החולה שלא יצטרכו לטפל באנשים חולים אלא רק ביולדות.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:קידוש ה' ביבנאל: מבנה חדש
למתנדבי מד"א נחנך בטקס מרשים

נס גלוי: מוהרא"ש הבטיח
ישועה והיולדת ניצלה

מרתק: כך הבריא ילד
בן שבע ממחלת הסרטן

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup